SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

17 lat staż 1,5 roku ;)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8778

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 141


Wiek:17
Waga: 82-84 kg
Wzrost:171
Biceps:39 z kawałkiem
Wycisk na prostej ławce :135kg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 141


Biceps
...
Napisał(a)
Usunięty przez 50 Dollars za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 141
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 141


Przód
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1033 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18835
mysle ze jak na 17 lat to klawo ;d

Moja poezja: http://www.sfd.pl/Tomik_poezjii_kulturystycznej_refluxxxa__-t372603.html

Nie samym chlebem żyje człowiek, ale i kurczakiem, który cenne białko zawiera !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 803 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11735
No naprawdę fajnie, mi się podoba... na plaże akurat Jeszcze z 10kg. masy i będzie naprawdę dobrze Ale patrząc na wiek to już jest za***iście
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 5049 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 107356
Jak na 17 lat to calkiem dobrze,pokaz nogi.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 316 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34745
jak na ten wiek to elegancko ale ten rów na klacie to

Eat well
Train hard
Live long
Be happy!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3285
co ty masz z tą klatą :P ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 141
Klata już genetycznie taka jest;/ lipa trochę ale da się z tym żyć ;D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1453
popraw srodek klaty
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Po 6 miesiącach - 16 lat do oceny

Następny temat

Oceńcie 4 lata siłowni

electro
Polecane artykuły