Jesli nie cwiczymy wedlug planu, nigdy nie osiagniemy upragnionego wygladu.
******lisz. Słyszałeś może o czymś takim, jak metoda treningu intuicyjnego?
Kiedy jedziemy lub idziemy na trening wolno nam myśleć tylko o jednym - o treningu.
Znowu ******lisz. Z doświadczenia wiem po sobie, że jak myślałem w ten sposób, trening wcale nie był lepszej jakości i na większych obicążeniach niż zwykle. Oczywiście wiadomomo, że 1-3min przed cieżkimi seriami trzeba sie na maxa skoncentrować nie myśląc o niczym innym, niż o cieżarze.
Nie zgodze się też, że prostowniki są najbardziej zanażowane w podciąganiu na drążku. Powiem więcej, są najmniej zaanażowanym
aktonem partii plceów w tym ćwiczeniu. Może pomyliłeś je z najszerszymi grzbietu, które najbardziej w nim dostają?
Jesli podciąganie nachwytem (wnętrza dłoni od siebie)
To nie jest nachwyt, tylko uchwyt neutralny jeśli już
podchwyt (wnętrza dłoni do siebie)
Chyba ci sie cos pomyliło
Pozdro