SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dlaczego nalezy cwiczyc plecy! [art]

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7778

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16577
Obwiazemy ja wokól drążka, zahaczymy jedną noge i podciagamy się dalej (to gdzies znalazlem jak szukalem o podciaganiu sie ale sam nie testowalem tego).
wytłumacz mi to bo nie mogę zrozumieć

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10352
zauważyłem koniu że każdego kto napisze jakiś post musisz zaraz pojechac
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 25954
Chomson co do tego jak to wyglada to mowie ze nie testowalem ale na chlopski rozum to dziala na zasadzie takiej przeciwwagi. Chyba przy wspinaczce gorskiej jest cos takiego wykorzystywane.

pozdrawiam

Zmieniony przez - _IvErSoN_ w dniu 2007-12-20 18:54:45

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 549
Kozacki artykuł :)
Gratulacje
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45261
zauważyłem koniu że każdego kto napisze jakiś post musisz zaraz pojechac

moich nie przypominam sobie żeby pojechał

mi się art. ogólnie podoba. Plecy to najważniejsza partia i to od niej głównie będą zależały nasze wyniki siłowe - nie da się tego ukryć.


SOG


zdr.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1000
koniu nie osmieszaj sie 70 kg trojboista pojedzie cie we wszystkie strony wiec sie zastanow co gadasz ;) a ogolnie art dlugi a malo wnosi, nowych ciekawych rzeczy, raczej pozostanie w cieniu artykolu krzycha "plecy jak stodola czyli godzila kontratakuje" czy jakos tak xD ale Krzych666 moim zadaniem lepiej to ujol bez niepotrzebnej motywacji pozatreningowej

LIGHT WEIGHT BEJBE !!! LOOOO!!:)

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2562 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33896
człowiek zaczyna się od 80 kg

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 900 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12247
Jesli nie cwiczymy wedlug planu, nigdy nie osiagniemy upragnionego wygladu.

******lisz. Słyszałeś może o czymś takim, jak metoda treningu intuicyjnego?

Kiedy jedziemy lub idziemy na trening wolno nam myśleć tylko o jednym - o treningu.

Znowu ******lisz. Z doświadczenia wiem po sobie, że jak myślałem w ten sposób, trening wcale nie był lepszej jakości i na większych obicążeniach niż zwykle. Oczywiście wiadomomo, że 1-3min przed cieżkimi seriami trzeba sie na maxa skoncentrować nie myśląc o niczym innym, niż o cieżarze.
Nie zgodze się też, że prostowniki są najbardziej zanażowane w podciąganiu na drążku. Powiem więcej, są najmniej zaanażowanym
aktonem partii plceów w tym ćwiczeniu. Może pomyliłeś je z najszerszymi grzbietu, które najbardziej w nim dostają?

Jesli podciąganie nachwytem (wnętrza dłoni od siebie)

To nie jest nachwyt, tylko uchwyt neutralny jeśli już

podchwyt (wnętrza dłoni do siebie)

Chyba ci sie cos pomyliło

Pozdro

~

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 307 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2023
Ogólnie Ciekawy arcik ale mógłbyś dorzucić jakieś treningi angażujące wszystkie partie pleców , dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych. " Niestosujących SAA"

Raz się żyje , Raz umiera

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 119 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5651
Jw. opierasz sie na jakichs zasadach, a nie na doswiadczeniu, bo jak by nie patrzec twoj 1 rok doswiadczenia na silowni to zdecydowanie za mało, aby uczyc innych co mają robic i co jest dla nich dobre.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka pytań

Następny temat

biegi w minusowych temperaturach

electro
Polecane artykuły