SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trening inny niz wszystkie;p

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2132

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 603 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5982
Elo mam pytanie bo wielu ludzi u mnie na silce robi trening kazda partia w inny dzien.Czyli cwiczymy np. 6 razy w tygodniu i dobrze im sie to sprawdza a nawet bardzo dobrze. Co o tym sadzicie??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59190
Metoda nie jest zla ale na kazdego dziala co innego. Ja bym ci na poczatek radzil skorzystanie z tego
ATLAS-->[[http://www.kulturystyka.pl/atlas/]] 
FBW --> [https://www.sfd.pl/[art]_FBW-_Full_Body_Workout_by_georgu-t364504.html]
ACT-->[https://www.sfd.pl/[art]_ACT,_czyli_trening_dla_początkujących_by_georgu!-t350762.html]

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 25954
Trenuja tak jak mowisz ale zazwyczaj Ci ktorzy sa dosc duzi co nie? Tacy bardziej konkretni gracze ktorzy czesto maja bardzo skuteczne odzywki. Jesli sie myle to sory.

pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 603 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5982
Oto chodzi ze zadnych odzywek poprostu kumpel ma diete i w pol roku z 38 na 44 w gale zadnych dopalaczy itp. Wszyscy radza ten trening. Mowia ze miesnie sie lepiej regeneruja.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 603 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5982
A z tym fbw i act to wiesz nie uznaje tych treningow kumple to w ogole smieja sie z tego a maja juz troche stazu.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59190
Oto chodzi ze zadnych odzywek poprostu kumpel ma diete i w pol roku z 38 na 44 w gale zadnych dopalaczy itp. Wszyscy radza ten trening. Mowia ze miesnie sie lepiej regeneruja.
Miesnie to sie regeneruja jak maja na to odpowiedni czas. Trening kazda partia w inny dzien nic to tego nie ma.

A z tym fbw i act to wiesz nie uznaje tych treningow kumple to w ogole smieja sie z tego a maja juz troche stazu.

Nie uznajesz podstaw ktore sa bardzo wazne zeby uksztaltowac cialo i sylwetke i zachowac odpowiednie proporcje.kumple to w ogole smieja Smieja sie bo nie maja zielonego pojecia o tym wszystki dla nich jest tylko :seria powtorzenie cwiczenie. A o treningu nie maja zadnego pojecia jesli sie smieja z rzeczy ktore sa najwazniejsze zeby w przyszlosci nie miec problemow z "wlasnym cialem" FBW I ACT sa to podstawy zeby do wszystkiego dojsc stopniowo zeby nie nabawic sie odrazu jakiejs kontuzji itd, a efekty tych treningow sa bardzo dobre.Rob jak uwazasz ale zaczynajac planem ktory ci kots polecil nic ci nie da, na kazdego dziala co innego.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13688
A z tym fbw i act to wiesz nie uznaje tych treningow kumple to w ogole smieja sie z tego a maja juz troche stazu.
walą tylko koks i dla tego sie smieją


FBW(ciężkie ) to jest alternatywa dla ektomorfika /
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 603 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5982
Zabisko te glupie uwagi z koksem to zachowaj dla siebie. A z tym treningiem to poprostu sie pytalem i oczywiscie to nie jest moj pierwszy cykl treningowy.....
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 603 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5982
A i jeszcze co do Fbw i Act to poprostu nie widzialem zeby ktos u mnie na silce cwiczyl to nikt tego nie robi moze dlatego tak do tego podchodze.... Pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 326 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3237
Skibeks

uwagi o koksie sa jak najbardziej ok.
nie ma innego wytlumaczenia.
im szybciej pewne sprawy do ciebie dojda-tym mniej bedzie potem bolalo.

nikt nie cwiczy,powiadasz?
ano widzisz...swiadomosc(poziom wiedzy) niektorych panow jest bardzo niska i dlatego.
za dlugo by opowiadac(pisac)....

pozdrawiam.

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 603 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5982
Zeby bylo jasne koles cwiczy w zakladzie karnym o zaostrzonym rygorze nie ma tam mowy o zadnych dopalaczach.....
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny / poprawy

Następny temat

trening

electro
Polecane artykuły