SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Częstotliwość ćwiczeń - pytanie inn niż wszystkie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 730

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15517
Witam :) Czytałem trochę o częstotliwości ćwiczeń, lecz nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie.

Chciałbym dowiedzieć się czy jest różnica pomiędzy planem treningowym:

a)
PON: klata/tric
ŚR: plecy/bic
itd..

a planem b

b)
PON: klata
WT: plecy
ŚR: tric
CZW: bic

Dnie treningowe i partie dałem przypadkowo. Rozważałem różne możliwości. Jak ćwiczę tylko jedną partię to mogę ją zmasakrować na maxa. A z drugiej strony regeneracja :O Bo przecież np. przy treningu klatki używa się też tria.

Proszę o odpowiedź :)

Pozdro ;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
zawsze podaje się WSZYSTKIE partie, nawet, jeżeli nie muszą być uwzględniane
czyli jeszcze nogi + barki

wg. mnie małe partie powinny być ćwiczone z dużymi, inną sprawą może być priorytet na łapy, wtedy daje się bic + tric

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15517
Hmm no to napiszę to inaczej:

plan a:

PON: partia 1, partia 2
ŚR: partia 3, partia 4
PT: partia 5, partia 6

plan b:

pon: partia 1
wt: partia 2
śr: partia 3
czw: partia 4
pt: partia 5
nd: partia 6

Czy dopuszczalny jest plan b ?

Musiałem napisać tak, żebyście nie patrzyli na partię tylko na częstotliwość ćwiczeń.

Pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oczywiście ze jest dopuszczalny jeśli masz tyle czasu codziennie. Musisz pamiętać żeby z glową ulożyć sobie ten plan, to znaczy nie dawać barków dzień po klatce, nóg po plecach i tak dalej. Musi być czas na regenerację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15517
Wiem, wiem :)

Czas mam. Akurat mi tak pasuję - godzinę dziennie.

Pozdro ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Treningowy ZMIANA

Następny temat

plan treningowy pod sztuki walki

WHEY premium