SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dobry trening na redukcję?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1951

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 80
Witam. Mam nie całe 15 lat i chodzę na siłownie troszkę ponad miesiąc. Robiłem ćwiczenia takie jakie mi kazał trener i teraz postanowiłem ułożyć coś sam, bo on tam dawał każdemu takie same ćwiczenia :/ Tak że wylądowałem tutaj, dietkę mam od 3 dni bo wcześniej nie było możliwości. I zwracam sie z prośbą o ułozenie treningu. Chodzi mi najbardziej o brzuch i nogi. Codziennie przed treningiem 20minut rowerek i potem ćwiczenia. Może dorzucić wieczorne bieganie? Albo coś? Mam WF 3 razy w tygodniu. A może zrobić tak że siłka 3 razy w tygodniu i 4 raz przychodzę i będę jeździł tylko na rowerku?

Trening:

> poniedziałek klatka
> -wyciskanie sztagi leżąc 4 serie po 12 pow.
> -rozpiętki na sosie 4/12
> baterflaj 4/12
> biceps podnosząc sztangę łamana 3/12
> hantle 3/12
> atlas 3/12
> brzuch
>
> wtorek
> barki wyciskanie hantli na ławce 4/12
> -podnoszenie oburącz bokiem 4/12
> -podnoszeni oburącz przadoem3/12
> -kaptury 4/12
> rowerek 40min
> brzuch
>
> Czwartek plecy
> -podciąganie hantla do klatki 4/12
> -podciąganie wyciągu do klatki 4-12
> -podciąganie na atlasie za głowę 3/12
> nogi - przysiady 5/12
> rowerek 40min
> brzuch
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 25954
FBW bedzie bardzo sensowny:
https://www.sfd.pl/[art]_FBW-_Full_Body_Workout_by_georgu-t364504.html
W razie watpliowsc pytaj, jednak przeczytaj calosc ktora jest w linku jaki Ci wrzucilem nie przerazajac sie iloscia tekstu. Wtedy zobaczysz ze sa tam gotowe plany.

pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
z Twoim wiekiem to najlepiej jak zaczniesz biegać, jeździć na rowerze i pływać na basenie :) to bedzie świetna rzecz na rzeźbę ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 411 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13529
Trening:

> poniedziałek klatka
> -wyciskanie sztagi leżąc 4 serie po 12 pow.
> -rozpiętki na skosie 4/12
> baterflaj 4/12
> biceps podnosząc sztangę łamana 3/12
> hantle 3/12
> atlas 3/12 tzn?
> brzuch
>
> wtorek
> barki wyciskanie hantli na ławce 4/12 military press (wersja ze sztanga stojąc)
> -podnoszenie oburącz bokiem 4/12
> -podnoszeni oburącz przadoem3/12
> -kaptury 4/12
> rowerek 40min
> brzuch
>
> Czwartek plecy
martwy ciag
> -podciąganie hantla do klatki 4/12
> -podciąganie wyciągu do klatki 4-12
> -podciąganie na atlasie za głowę 3/12
> nogi - przysiady 5/12 tylko jedno cwiczenie?
przysiady wykroczne 4s
prostowanie nog na maszynie
nogi i plecy na jednym treningu bedzie ciązko zrobic dlatego wrzuciłbym je do barków zamiast kapturów które dałbym tutaj.
> rowerek 40min
> brzuch

jezeli chodzi o palenie tłuszczu:
-diete z ujemnym bilansem musisz mieć
-aeroby, bieganie jest dobrym rozwiązaniem rano lub wieczorkiem
pozdrawiam

"Went the distance now I'm not gonna stop"

http://www.sfd.pl/Nabijamy_kasę_v5_!!!!!-t449049-s35.html 
-dolącz się, nie każdy może sobie pozwolić na 6 posiłków dziennie.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
sagan

zauważyłeś ze ten kolega ma niecałe 15 lat ?:>
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 44489
Mimo wszystko trochę za wcześnie

Stosuj się do 10 zasad zdrowego żywienia, duża aktywność fizyczna + TRENIGN DOMATORA i będzie ok

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 80
Sagan o co chodzi z tym ujemnym bilansem? Mam pytanko, dzisiaj robiłem (nie wiem jak to fachowo nazwać...) ale to sie robi tak, że sie stoi z hantelkami i unosi całe ręce. Tak do poziomu. To mnie plecy bolały... Nie chciał bym przestać rosnąć, ale też wiem że na siłownie mogę chodzić. Tylko nie robić ćwiczeń obciążających kręgosłup. Gdzie znajdę opis jak te ćwiczenia wyglądają? Ten trening przesłał mi kolega mojego ojca, który 8 lat ćwiczy na siłowni. Nie wiem o co chodziło mu z tym "atlasem". Mogli byście doradzić jakiś trening od siebie?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 44489
Ujemny bilans kaloryczny, czyli dostarczasz mniej niż organizm potrzebuje na całodzienne "życie" i funkcjonowanie.

http://www.kulturystyka.pl/atlas/
ATLAS ĆWICZEŃ


Polecam Post:
[https://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html] 

Nie patrz na treningi innych, każdy jest indywidualny, na jednego lepiej działa ćwiczenie X a na drugiego Y

To co robiłeś to zapewne Unoszenie sztangielek bokiem w górę, bolał cię kręgosłup bo technika (albo jej brak) były naganne, lub/i zbyt duży ciężar

Zmieniony przez - King89 w dniu 2008-03-06 20:49:50

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 80
Czytałem to o "jasiu" jak i wiele innych artykułów w których nie było dokładnie opisane co i jak. Co do układania diety - zupełnie tego nie rozumiem. U mnie jest topornie z myśleniem (niestety...). Czyli tak, dorzucam bieganie wieczorami, tak często jak tylko mogę. Na siłowni rowerek dzień w dzień po 20-40 minut (np. 20 przed i 20 po). I jaki ten trening?

Chciał bym żeby u nas na siłowni ktoś podpowiadał jak coś robie źle, niestety to się zdarzyło tylko raz :/ I tu prośba do was, jeśli widzicie że małolacik coś robi źle to mu podpowiedzcie jak to robić prawidłowo. Może jutro na siłowni ktoś mi podpowie :D

Zmieniony przez - Seba14 w dniu 2008-03-06 21:00:38
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 411 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13529
ano tak wiek mi jakos przeczył się, ale w moim przekonaniu siłownia (bez przesady) mozebyc włączona w zycie, jakis trening ogólnorozwojowy byłby na miejscu, np act lub fbw.
co do diety czytaj tu:
https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html 

"Went the distance now I'm not gonna stop"

http://www.sfd.pl/Nabijamy_kasę_v5_!!!!!-t449049-s35.html 
-dolącz się, nie każdy może sobie pozwolić na 6 posiłków dziennie.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 80
Sagan, czytałem ten temat ale nie rozumiem jak to dzielić, mnożyć i skąd brać te liczby :/ Może powiedzcie mi jakie dane mam podać żeby to obliczyć i może ktoś by miał chwilkę czasu aby to dla mnie zrobić? :]

Podstawowe dane:
Wiek - 14 lat (15 lat będę miał 4 sierpnia)
Waga - 80kg (o dużo za dużo...)
Wzrost - 172/175cm
Aktywność fizyczna - Wf, 3 razy w tygodniu siłownia, szkoła.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 25954
CZego tam nie rozumiesz? Masz podane co jest czym przez co dzielic mnozyc co uwzgledniac. Watpie zeby ktos obliczyl Ci zapotrzebowanie etc. Kalkulator w reke i do dziela poradzisz sobie. Kazdy jest niestety leniuchem ...

pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z miesniami najszerszymi grzbietu

Następny temat

Lafay, ABS a masa i dieta...

electro
Polecane artykuły