SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

ciezko zgubić do wagi

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2633

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 197 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 733


BOKS musze zgubic min 2,5kg do kategori 64kg. staram sie jesc malo a czesto, unikam laczenia wegli z bialkiem, w miare mozliwosci jem orzechy. unikam cukru (co pare dni przychodzi mi SMIERTELNA zadza czegos słodkiego- ulegam)- podobno to dlatego ze mało jem. POMOCY

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18

Waga: 66,5

Wzrost: 178

Obwód klatki: ??

Obwód ramienia: ??

Obwód talii: 78

Obwód uda: 50

Obwód łydki: 37

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: ??

Aktywność w ciągu dnia: szkola

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: BOKS
trening min 3x w tygodniu
bieganie min 2x
basen min 1x
sparingi 1x


Odżywianie: duzo wegli

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: -

Stan zdrowia: -

Preferowane formy aktywności fizycznej: mksimum

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: -

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: TAK, koniecznie

Stosowane wcześniej diety: -
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351401
patrząc na fotke, to nie masz z czego zrzucać.
u Nas na sekcji, przed zawodami, gdy ważyli za dużo,
to biegali w 3 bluzach, by wodę zrzucić.

pzdr/

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 197 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 733
tez kiedys tak to tłumaczyłem że nie mam z czego zrzucić, dopuki nie poznałem więcej osób z tego fachu które jeszcze są chudsze a gubią kg. znam ten sposub z wypoceniem oraz głodzeniem na własnej skórze- w amatorstwie jest za mało czacu aby uzupełnić energie.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45261
przejdz na LOW CARB przed zawodami, po ważeniu ładujesz węgle, wage zrzucisz, jak będzie z energią ciężko mi powiedzieć.

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2008-03-02 00:50:51

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 197 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 733
w boksie amatorskim walka jest jakies 1,5h po wadze to chyba mało czasu. kiedys nie jadłem ani nie piłem dwa dni i wage miałem za***istą ale to był ważniejszy turniej miałem wage o 10 a walke o 17.
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351401
Jesteś w tej samej kategorii co Dawid Pac? Czy on już wyżej jest?

pzdr/

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 197 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 733
nie kojarze Dawida Paca. A z jakiego klubu jest?
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351401
Victoria Ostrołęka,
mistrz warmińsko-mazurskiego.
w Polsce 8 chyba.

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 197 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 733
nie kojarze go
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 101727
low carb, jak wyzej napisał Rothen
im mniej ww, tym wiecej wody wywali pewnie
a ww po wazeniu, 1,5 h przed walka beda ok
byle "dobre" ww, zlozone
prostych nie ma co walic imo

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 197 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 733
a na czym polega low carb???
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

białko,siłownia...Problem pisac pls!!!;d

Następny temat

Smażone mięso - kcal

electro
Polecane artykuły