Problemy kręgosłupa to najczęściej przykurcze mięśni a innych wiotkość, więc jedne rozciągasz inne wzmacniasz, ale które to zależy juz od konkretnej wady.
Jednak z tego co pamiętam to skolioza jest bocznym skrzywieniem kręgosłupa i dobrze by było porozmawiać z jakims rehabilitantem.
Jeśli chodzi o Twój wiek to cięzko bedzie skorygowac wadę najwyżej mozesz zapobiegać jej pogłębieniu.
Ps f***master dobrze radzi ale mam pytanie to napewno skolioza jeśli
garb to bardziej moze okrągłe plecy , ale mozliwe. Cięzko Ci pomóc przez neta ,coś doradzić.
pozdr
Jednak z tego co pamiętam to skolioza jest bocznym skrzywieniem kręgosłupa i dobrze by było porozmawiać z jakims rehabilitantem.
Jeśli chodzi o Twój wiek to cięzko bedzie skorygowac wadę najwyżej mozesz zapobiegać jej pogłębieniu.
Ps f***master dobrze radzi ale mam pytanie to napewno skolioza jeśli
garb to bardziej moze okrągłe plecy , ale mozliwe. Cięzko Ci pomóc przez neta ,coś doradzić.
pozdr