SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Osłona do kreatyny ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4713

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Banan z działu Odżywki, Suplementy.
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 939 Wiek 4 lata Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 10785
Witam
Czy jest jakiś preparat albo tabletki chroniące nasze nerki przed sporzywaniem wiekszej ilości kreatyny zeby nie zaszkodzic organizmowi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez jabolcokk za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 6529 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 39912

Początkujący Kucharz :)

...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
hepatil - na watrobe, nie nerki
nie bede nic doradzał , bo sie nie orientuje za barodz w temacie,
dlatego tez przenosze go do zdrowia, tam pytaj o takie rzeczy
...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
Dużo Wody, Sok z Żurawiny i nie przesadzanie z ilością kreatyny ponieważ organizm ma ograniczenia co do jej a raczej fosfokreatyny - wchłanialonsci a reszta konvertuje do kreatyniny.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19327
pij duzo przed i po cyklu.

jabi pisal zebuy nie przesadzac - tak czy siak po cyklu organizm sm bedie sie foltrowac - jednak lepiej wiziac mniej, po prostu nie ma sensu ladowac w siebie skoro i tak nie wykorsystasz tego
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1740 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19672
Dokładnie jak koledzy wyżej, dużo dużo wody to podstawa na cyklu z kretką.

EKSPERT W DZIALE ODŻYWKI, SUPLEMENTY...
http://www.sfd.pl/Przepisy_na_odżywcze_napoje...-t334568.html --> Przepisy na odżywcze napoje

http://www.sfd.pl/Raz_na_zawsze_koniec_z_rozstępami...-t335399.html -- > Koniec z rozstępami

...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26899
Ja napisze... Pij duzo wody w duzych ilosciahc.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 939 Wiek 4 lata Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 10785
Wode to wiem by pić duzo. Kreatyne chce poprostu troche przeciągnac do ok.2mies, dawek nie bede zwiększał
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3452
Piwko... nerki z kreatyniny przepłucze - żart oczywiście :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA- na masę czy redukcję?

Następny temat

pomozcie jak brac odzywki

electro
Polecane artykuły