witam
nigdy nie robile zadnych cwiczen na prostowniki, w obawie przed skrzywieiem kregoslupa (mam lekka skolioze)
czy jesli bede robil dobrze technicznie MC nie bede poglebial skrzywienia?
i czy cwiczenie ''dzien dobry'' czasem nie byloby mi bardziej wskazane? tez obciaza kregoslup?
najlepiej robilbym UNOSZENIE TUŁOWIA Z OPADU ale niemam warunków do tego...
pomozcie
nigdy nie robile zadnych cwiczen na prostowniki, w obawie przed skrzywieiem kregoslupa (mam lekka skolioze)
czy jesli bede robil dobrze technicznie MC nie bede poglebial skrzywienia?
i czy cwiczenie ''dzien dobry'' czasem nie byloby mi bardziej wskazane? tez obciaza kregoslup?
najlepiej robilbym UNOSZENIE TUŁOWIA Z OPADU ale niemam warunków do tego...
pomozcie
Krzysztof Piekarz