SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Martwy ciag ?? czy mozan przez to urosnac??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1600

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 27 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 68
ELo mam pytanko?? dla kogogs kto sie dosyc zna i potrawilby mi to wyjascnic dlaczego?? Podobno jak cwiczy sie martwy ciag duzymi ciezarami to wzrost chamuje(to wiem) a jak lzejszymi to w jakis wsposob wspomaga?? Prawda czy falsz a moze prawdopodobne?? Podobno cos z nasatka mozgowa ze intesywniej pracuje to wiecej wytwarza hormonu wzrosru czy cos takiego???

Pozdro prosze o odpowiedz

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
tak- rób w zakresie powt. 25-15 w takich ćwiczeniach jak mc i przysiady.

zbytnie ciężary może nie tyle hamuja wzrost co moga sie przyczyniać do pewnych kontuzji i zniekształceń/pogłębienia istniejacych/ wad postawy- oczywiście przy nieodpowiedniej technice- a o to nietrudno z racji za dużych obciażeń, krótkiego stażu w młodym wieku a co za tym idzie nieobeznaniem z techniką itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2245
a co wiecej daje na przysadke, przysiady czy martwy ciag ? :F

Big Mass

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
nie no, daj spokój, przesadzasz z ta przysadką- ale niech ci bedzie- ustalmy, że po rowno...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
+ robienie mc lub przysiadów (bardziej mc) dużymi ciężarami mocno "zacieśnia" kręgi. Nawet bez mc przeciętny człowiek jest rano o ok 1cm wyższy niż wieczorem, dlatego ja robię na samym końcu treningu pleców drążek, który wszystko pięknie rozciąga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...no, no i jesteś na najlepszej drodze do z....ania sobie kręgosłupa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...bo nie poddaje sie go takim eksperymentom- zrób małe doświadczenie- po przysiadach połóż sie swobodnie na ławeczce w normalnej pozycji na plecach- odczujesz napewno ból kręgosłupa świadczący o tym, że nie należy poddawac go ściskaniu i zbyt szybkiemu rozciąganiu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

LOOKNIJCIE OKIEM:)

Następny temat

Jakie treningi mi polecacie?

WHEY premium