SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Road_king/dziennik-redukcja,fotki i podsumo.str36-37

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48400

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
E tam, posmiac, gdybys jakas smieszna mine zapodal..., ale tak... No jest co spalac, ale tragedia bym tego nie nazwala, nie odbiegasz od sredniej krajowej w swojej grupie wiekowej . Za to (jak sie przylozysz) juz niedlugo bedziesz i to na plus
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9647
A co do ziemniaczków jeszcze to bym w ogóle usunęła
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Baba nie jestem , ale mam już takiego nerwa na ten tłuszcz, że , no pewnie trochę czasu upłynie nim odbije się od dna tłuszczowego i średnia krajowa zostanie w tyle ale nie od razu Rzym zbudowano i dam radę o!
Koluszek to gratuluję pozbycia się 25kg! nieźle a raczej supeeer wynik

Zmieniony przez - road_king w dniu 2007-12-07 10:15:31
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6889 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 100566
kiedy dieta poprawiona ?

jaki trening układmy, Split czy jakiś FBW ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowa dieta, która zaproponował mi Jacek z Kaizena :
Dieta:
1posilek
125g płatek owsianych górskich zalanych wrzątkiem+1porcja 100%WHEY KAIZEN +6bialek jaj+warzywa o niskim IG+witaminy
2posilek
70g ryżu ciemnego+195g piersi z kuraka+warzywa o niskim IG

3posilek
j.w.
Trening
4posilek.
110g ryżu +1porcja 100%WHEY KAIZEN+100g piersi+witaminy

5posilek
70g ryżu ciemnego lub kaszy(gryczanej, jęczmiennej)+200g dorsza lub 180g tuńczyka w sosie własnym+warzywa

6posilek
6bialek jaj+porcja 100%WHEY KAIZEN+warzywa

oraz nowy trening metodą piramidalną czyli zwiększania obciążenia z każdą serią i zmniejszania liczby powtórzeń
1dzien
Klatka
-Wyciskanie sztangielek w skosie w gore 20,12,8,6
-ściąganie linek wyciągów górnych 20, 2*12-8
2i3cw w seriach łączonych
-wyciskanie w skosie w gore sztanga, serie j.w

-wyciskanie w poziomie 20, 6-8,12-8
barki(bok, przód)
-wyciskanie sztangi sprzed głowy 20,12,6-8
-wznosy boczne 20,2*12-8
-wznosy przodem 20,1*12-8

2dzien
plecy
-wiosłowanie sztanga podchwytem w opadzie 20, 12,8,6
-wiosłowanie sztangielka j.w.
-ściąganie drążka wyciągu górnego, szeroki nachwyt 20, 6-8, 12-8
-ciągi 20,15,12,6-8
kark(czworoboczny)
-szrugsy ze sztangielkami 25,12-8
tył barków
-wznosy boczne w opadzie tułowia 20, 2*12-8
brzuch
-przenoszenie nóg na ławce skośnej
-spięcia na ławce rzymskiej
-spięcia przy wyciągu klęcząc
*wszystkie 3cw na brzuch wykonujesz metoda serii potrójnie łączonych. Takich serii wykonaj 3po 25-12(15)powt.

3dzien wolne
4dzien
nogi
-wyprosty podudzi siedząc 25,20,15
cw 1 i 2 robisz w seriach łączonych
-uginanie podudzi leżąc 20,2*6-8
-wyciskanie na suwnicy 3*2*12-15tj 12-15 wyciskań w szerokim rozstawie nóg i j.w. w wąskim
-przysiady 25,20,15
-przysiad wykroczny ze sztangielkami, wersja wykonywana chodząc po siłce 2*15-20powt na nogę
-spięcia łydek stojąc pod maszyna szmita 3*25-15
-spięcia łydek siedząc j.w.

4dzien
biceps triceps superserie
-uginanie ramion ze sztanga 20,12,8-6
-odwrotne pompki 3*12-8(6)

-uginanie na ławce skośnej 12-15,6-8,12-8 kat nachylenia 45stopni
-francuz leżąc 12-15,10-8, 6-8

-uginanie w oparciu o kolano 12-15, 6-8
-ściąganie drążka wyciągu górnego siedząc lub stojąc j.w.

przedramię
-uginanie nadgarstków siedząc 25,12,6-8
brzuch
-przenoszenie nóg w skosie 3*25-15
-spięcia brzucha przy wyciągu klęcząc 3*j.w.
6i7dzien wolny

No i co Ty Buby na to?
powiem szczerze że wczoraj zastosowałem ten trening po raz pierwszy i byłem piramidalnie zmęczony szok. Musiałem zmniejszyć ciężary żeby zrobić wszystko zgodnie z planem.

Martucca dzięki za soga :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6889 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 100566
osobiście wole inną dietę (low carb) ale ta nie jest zła jak dasz rade bez tłuszczy i nie będziesz głodny łaził to why not


co do treningu to jest wypaśnie ułożony (pewnie też Jacek Rzesiowski ?? )
ale ja bym ten trening na masę zostawił a nie na redukcję a regresja rzecz wspaniała (ale na redukcji.. mhmm ja bym nie stosował bynajmniej)

ale z chęcią zobaczę co z tego wyjdzie

Zmieniony przez - buby77 w dniu 2007-12-08 16:59:19
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Road my pleasure

Trening plecow- hehehe, mialam do niedawna podobny. Maz mnie potem prawie wynosil z silowni Mam nadzieje (bez zlosliwosci), ze tobie tez da w kosc

Sorry za offtopic, ale buby (skoro tu jestes ), jaka jest twoja opinia o sciaganiu drazka wyciagu gornego do karku i do klatki? Slyszalam, ze do karku moze byc kontuzjogenne?

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2007-12-08 17:15:16
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6889 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 100566
martucha ogólnie ściąganie to taki zamiennik podciągania na drążku dla tych co nie mogą

a wiadomo zamiennik gorszy ;-p ale tez ma swoje zastosowanie

czy do klatki czy do karku w zasadzie oba dobre zamienniki, ale jak mówisz do klatki bezpieczniej, ale do karku też fajnie się ćwiczy i jak dobrze to nic nie grozi
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
buby, jeszcze nie na baletach?

Podciaganie? To chyba nie do mnie

Z ta kontuzjogennoscia to ja nie wiem, jak jest. Uslyszalam cos takiego, ale wiadomo, ludzie rozne rzeczy gadaja, m.in. zeby nie robic martwego ciagu, bo to kregoslup niszczy

Road, sorry za spam
...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
W temacie sciagania:
http://www.ast-ss.com/training/exercises/execution.asp?bp=Back&pn=2
Wazne pierwsze dwa zdania komentarzu.
A ja znalazlam motywacje dla ciebie Road_King Bardzo podobna budowe mial ten facet.



Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mięśnie brzucha - co lepsze??

Następny temat

PLAN NA MASE 2x W TYG

electro
Polecane artykuły