Witam Wszystkich mam tu Taki trening ułożyłem go dosyć niedawno i proszę o ocenke :) Szczególnie zależy mi na rzeźbie :)
PONIEDZIAŁEK:
Klatka piersiowa:
-Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej 5x15
-Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce skośnej-głową w górę 5x15
-Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce skośnej-głową w dół 5x15
-Rozpiętki w siadzie na maszynie 5x15
-Wyciskania poziome w siadzie na maszynie 5x15
WTOREK:
Mięśnie Grzbietu i Naramienne
-Wyciskanie sztangi zza głowy 5x15
-Unoszenie sztangielek bokiem w górę 5x15
-Podciąganie konca sztangi w opadzie 5x15
-Podciąganie sztangielki w opadzie 5x15
-Przyciąganie linki wyciągu dolnego w siadzie płaskim 5x15
-Ściąganie drążka/rączki wyciągu górnego w siadzie szerokim uchwytem (nachwyt)5x15
-Wznosy barków "Sztrugsy" 5x15
ŚRODA:
Biceps i Triceps:
-Uginanie ramion ze sztangą na "modlitewniku" 5x15
-Uginanie ramion ze sztangielkami stojąc (uchwyt "młotkowy")5x15
-Uginanie nadgarstków podchwytem w siadzie 5x15
-Prostowanie ramion na wyciągu stojąc 5x15
-Prostowanie ramienia ze sztangielką w opadzie tułowia 5x15
-Prostowanie ramion na wyciągu w płaszczyźnie poziomej stojąc 5x15
-Prostowanie ramienia podchwytem na wyciągu stojąc 5x15
CZWARTEK:
Nogi I Brzuch:
-Skłony tułowia z linką wyciągu klęcząc 5x15
-Skłony w leżeniu głową w dół 5x15
-Unoszenie nóg w leżeniu na skośnej ławce 5x15
-Prostowanie nóg w siadzie 5x15
-Wypychanie ciężaru na suwnicy (maszynie) 5x15
-Wspięcia na palce w siadzie 5x15
-Wypychanie ciężaru na maszynie/suwnicy palcami nóg 5x15
(jeżeli chodzi o nogi staram się nie robić przysiadów ponieważ mam problemy z kolanami i niedałbym rady ich robić więc staram sie je czymś zastąpić...)
To by było na tyle prosze o komentarze i ocenki... a i oczywiście nie przerażajcie się ilością serri i powtórzen czasami robie troszke mniej... POZDRO!!
PONIEDZIAŁEK:
Klatka piersiowa:
-Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej 5x15
-Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce skośnej-głową w górę 5x15
-Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce skośnej-głową w dół 5x15
-Rozpiętki w siadzie na maszynie 5x15
-Wyciskania poziome w siadzie na maszynie 5x15
WTOREK:
Mięśnie Grzbietu i Naramienne
-Wyciskanie sztangi zza głowy 5x15
-Unoszenie sztangielek bokiem w górę 5x15
-Podciąganie konca sztangi w opadzie 5x15
-Podciąganie sztangielki w opadzie 5x15
-Przyciąganie linki wyciągu dolnego w siadzie płaskim 5x15
-Ściąganie drążka/rączki wyciągu górnego w siadzie szerokim uchwytem (nachwyt)5x15
-Wznosy barków "Sztrugsy" 5x15
ŚRODA:
Biceps i Triceps:
-Uginanie ramion ze sztangą na "modlitewniku" 5x15
-Uginanie ramion ze sztangielkami stojąc (uchwyt "młotkowy")5x15
-Uginanie nadgarstków podchwytem w siadzie 5x15
-Prostowanie ramion na wyciągu stojąc 5x15
-Prostowanie ramienia ze sztangielką w opadzie tułowia 5x15
-Prostowanie ramion na wyciągu w płaszczyźnie poziomej stojąc 5x15
-Prostowanie ramienia podchwytem na wyciągu stojąc 5x15
CZWARTEK:
Nogi I Brzuch:
-Skłony tułowia z linką wyciągu klęcząc 5x15
-Skłony w leżeniu głową w dół 5x15
-Unoszenie nóg w leżeniu na skośnej ławce 5x15
-Prostowanie nóg w siadzie 5x15
-Wypychanie ciężaru na suwnicy (maszynie) 5x15
-Wspięcia na palce w siadzie 5x15
-Wypychanie ciężaru na maszynie/suwnicy palcami nóg 5x15
(jeżeli chodzi o nogi staram się nie robić przysiadów ponieważ mam problemy z kolanami i niedałbym rady ich robić więc staram sie je czymś zastąpić...)
To by było na tyle prosze o komentarze i ocenki... a i oczywiście nie przerażajcie się ilością serri i powtórzen czasami robie troszke mniej... POZDRO!!
Krzysztof Piekarz
