SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

trening 3x tyg. Co sądzicie ??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1567

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 97
Staż 4 miechy, 178 cm, 74 kg wagi,

Klata
1 Wyciskanie na skośnej górnej na maszynie smitha 3s 12,10,8 prog
2 Wyciskanie na płaskiej 3s 12,10,8 prog
3 Wyciskanie hantli na skosnej 3s 12,10,8 prog
4 Rozpietki na plaskiej hantlami 3s staly ciezar
Środa:
Barki
1 Unoszenie hantelek bokiem 4s staly
2 Wyciskanie sprzed glowy na masz. smitha 3x 12,10,8 prog
3 Unoszenie bokiem w opadzie 4 s staly
4 sztrugsy 3s prog
Triceps,
1 uginanie gryfem prostym na stojaco 3s staly
2 uginanie gryfem lamanym na modlitewniku 3s prog
3 podciaganie linki dolnego wyciagu uchwytem mlotkowym
Piątek:
Plecy
1 Unoszenie konca sztangi 3s prog
2 Sciaganie linki wyciągu gornego do klatki 3s prog
3 Sciaganie linki do karku 3s staly
4 Przyciaganie linki dolnego do klatki 3s prog
biceps
1 Wyciskanie waskim uchwytem sztangi 3s prog
2 Francuskie na laskiej 3 s prog
3 sciaganie linki wyc. gornego 3s
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 2295 Napisanych postów 5807 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 218361
Dzięki.

Zsuetam, nigdy nie oceniaj ludzi nie znając ich. To czy ktoś jest dorosły czy wygląda nieźle nie świadczy o jego rzeczywistej wiedzy.

Śmiesznych wypowiedzi nie musi się słuchać, ale również nie musi się ich nikomu wytykać.

Zapamiętaj.

POZDRO

Zmieniony przez - Czawaj w dniu 2007-11-20 22:21:13
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 966 Wiek 111 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 39751
jeszcze powiedz co chesz osiagnac?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 97
chodzi mi o mase i sile
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 966 Wiek 111 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 39751
jezeli chodzi o mase to mi doradzili tak:
PON Nogi Brzuch
WT Klatka Tric
CZW Plecy Bic
PT Barki Przedr
na duze partie miesni 3 serie na male 2 (po 4 powt.)

Ale z tego co przeczytalem bez diety duzo to nie da.
A sila powinna sama przyjsc:P
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 966 Wiek 111 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 39751
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2295 Napisanych postów 5807 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 218361
Trening i dobór ćwiczeń niegłupi, tylko gdzie Ty masz nogi?

Poza tym dieta będzie konieczna.

*pomylił Ci się Bic z Tricem

POZDRO
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 97
ox. dzieki, tobie moge zaufac bo jako tako na tej fotce wygladasz :D.. troche mnie denerwuje na tym forum ze mowia mi co mam robic dzieci 16 letnie o wadze 60 kg :D :pp
tylko ja chodze do sql i zaraz po sql na siłke, troche trudno przy takim systemie dobra diete ułożyć. :)
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 966 Wiek 111 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 39751
z tym dzieckiem to chyba nie do mnie??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1323 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21774
zsuetam
O wiedzy nie świadczą wymiary. Ktoś może mieć w łapie 38cm i wiedzieć więcej od "koksa" z 50cm bicem...

Zmieniony przez - Edgar_666 w dniu 2007-11-20 21:05:54

"Bóg jest martwy."
Fryderyk Nietzsche

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 97
Nie no jasne ze nie do Ciebie NAFCIARZ_ :) widze ze cciales pomoc, podales to co podpowiedzieli tobie i wogole. Loozik ;] ale nie mowie o kims kto ma w lapie 38 O_o tylko o dzieciakach 15 letnich ktore waza 60kg, bo juz kilku mi takich probowalo doradzac :/
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1323 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21774
A co za różnica?
Może taki dzieciak 15letni i ważący 60kg od 2 lat siedzi na forum, czyta i analizuje to co ktoś pisze? Nie zastanawiałeś się nigdy nad tym?
Według mnie równie dobrze rację może mieć chudy piętnastolatek jak trzydziestoletni paker. Wszystko zależy.

"Bóg jest martwy."
Fryderyk Nietzsche

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szukam pomocy ! (trening na sile i szybkosc)

Następny temat

chce zaczac cwiczyc co robic??

electro
Polecane artykuły