SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening personalny online - co sądzicie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 86

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 10 Wiek 43 lat Na forum 364 dni Przeczytanych tematów 53
Miałam okazję oglądać transmisje online z treningu prowadzonego przez trenera i właściciela dwóch siłowni .. .Teraz takich transmisji wszedzie pełno więc warto sobie zadać pytanie kto co prezentuje . Co sądzicie ?

Zmieniony przez - mamaleosia w dniu 2020-03-20 11:52:00

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2020-03-20 16:15:57
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6844 Napisanych postów 44930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 356984
Co tu sądzić? Niczego wartościowego jak dla mnie tam nie ma. Ot takie poruszanie się.
Na pewno lepiej tak się poruszać niż leżeć cały dzień, ale czy trzeba do tego 'trenera'?

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12504 Napisanych postów 121879 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1404862
mylisz pojecia treniner online który Cie prowadzi rozpisuje plan treningowy, dietę, a taki który po prostu pokazuje trening i robisz z nim, takie oś to po wpisaniu w youtube masz pełno, dla mnie nic specjalnego.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w ułożeniu planu treningowego

FuckBaton