SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co sadzicie o moim planie treningowym na mase? po 6 tyg w gipsie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1548

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8824
Witam. Tydzien temu zdjeli mi gips, ktory nosilem przez 6 tyg poniewaz zerwalem wiezadla w kolanie. Teraz juz w miare chodze ale jeszcze nie chce za bardzo obciazac kolana dlatego wymyslilem taki plan treningowy. Cwiczylem od stycznia do maja w miare regularnie ale teraz praktycznie wszystko mi spadlo, lapka z 36 do 34 i sila poleciala. Chce tym planem cwiczyc przez miesiac.

Poniedzialek: klata i biceps
KLATA
1. wyciskanie sztangi w gore lezac na lawce poziomej 10,8,6,8
2. wyciskanie sztangielek na lawce skosniej w gore 10,8,6,8
3. rozpietki na plaskiej ze sztangielkami 10,8,6,8
Biceps
1. uginanie ramion podchwytem na modlitewniku sztanga lamana 10,8,6,8
2. uginanie ramion ze sztangielkami o kolano 10,8,6,8
3. uginanie ramion ze sztangielkami mlotkowo siedzac 10,8,6,8
4. nie wiem czy jeszcze dodawac tutaj jakies cwiczenie, prosilbym o rade

środa: plecy+triceps
PLECY
1. sciaganie drazka wyciagu gornego do karku 12,10,8,10
2. sciaganie drazka wyciagu gornego do klatki 10,8,6,8
3. przenoszenie sztangi za glowe lezac 10,8,6,8
4. szrugsy ze sztangielkami 10,10,10,10
TRICEPS
1. wyciskanie francuskie lezac 10,8,6,8
2. wyciskanie sztangi w waskiem uchwycie 10,8,6,8
3. prostowanie przedramion na wyciagu nachwytem 10,8,6,8

piatek
BARKI
1. wyciskanie sztangielek w gore siedzac 10,8,6,8
2. unoszenie sztangielek bokiem siedzac 10,8,6,8
3. unoszenie sztangielek bokiem w opadzie 10,8,6,8
4. unoszenie sztangielki w lezeniu 10,8,6,8
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400739
Raczej bylbym za ulozeniem jakiegos zestawu cwiczen ala rehabilitacja niz ciezko cwiczyc na silowni

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 344 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1898
Na bica i trica zrob razem do 9 serii. 12 to za duzo. Na plecy podciaganie na drazku, wioslowanie hantla.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8824
Drazka nie mam a z wioslowaniem to nie wiem czy dam rade oprzec sie o kolano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 344 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1898
Moze lepiej sie wykuruj. Pewnie Twoim celem jest masa a z kontuzja kolana to tak srednio nabierzesz masy. Zwlaszcza takim planem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8824
Dobrze jezeli chociaz troche masy zlapie glownie mi o rece chodzi bo patyki. W pelni wykuruje sie gdzies za polroku przypuszczam a nie chce mi sie czekac tak dlugo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400739
Skonsultuj sie najpierw z lekarzem... Kontuzje to nie zarty...

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8824
Bylem dzisiaj na kontroli i lekarz pozwolil mi cwiczyc z tym ze nie moge na stojaco
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1285
a sztrugsy to ćwiczenie na barki, nie na plecy.( wiem, że niektórzy pojmują plecy jako część od du.y po głowę, ale trening na najszerszy grzbietu, mięśnie obłe i prostownik pleców TO JEST TRENING NA PLECY a dokładniej na grzbiet).
Jak boli cię kolano to nie rób przysiadów, martwych ciągów, itp.

Żyj własnym życiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400739
jesiotr co ty *******isz? 1. Nie sztrugsy, a szrugsy! 2. Miesien pracujacy przy tym cwiczeniu to tzw miesien 'kapturowy', a jest to czesc miesnia czworobocznego plecow.

Sarus przez jak dlugi czas nie mozesz cwiczyc na stojaco?

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8824
nie moge wlasnie nic na stojaco robic. Trening plecow mi za bardzo jeszcze nie pasuje ma ktos moze pomysly?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8824
nie wiem w czwartek ide zrobic usg, jestem dopiero 10 dni po zdjeciu gipsu przypuszczam ze jeszcze pare miesiecy nie bede mogl obciazac kolana za bardzo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan FBW do oceny

Następny temat

Pomóżcie mi z rozpiska

WHEY premium