SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening co sądzicie?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 638

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 146
Hello, ostatnio została zwrócona mi uwaga, że źle trenuję także zwracam się do was o pomoc czy też o porady.
Trenuję co drugi dzień i nogi 2x w tygodniu(czyli pon- trening górnych partii wt- niby wolne, ale trenuję nogi, chyba wiadomo o co chodzi?)
Wypadałoby opisać w sumie mój trening :D Od razu dodam, że ćwiczę w domu! A więc robię rozgrzewkę 5minut... później robię pompki pierw 30normalnych w ramach dalszej rozgrzewki i dalej mieszane style(diamentowe, z klaśnięciem, przeskoki z boku do boku itd.) Wychodzi ich ok.180.. robię pompki w seriach w jednej 12 powtórzeń. Później biorę się za hantle mam dwie po 12kg. 3x10 normalne podnoszenie hantli na przemian, 5x10 razem, 3x15 wyciskanie na ławce, 3x15 rozpiętki, ale ze mniejszym ciężarem. Pod koniec treningu robię max powtórzeń z hantlami... normalna przerwa.... i znowu max ale teraz pompek i koniec. Średnio trening trwa godzinę(nie licząc rozgrzewki) przerwa pomiędzy seriami wynosi 45sekund, tylko przy rozpiętkach robię 2minuty. Nie dzielę treningu na dane partię co drugi dzień robię to samo co wcześniej, tylko dodam może kilka powtórzeń więcej serii czy coś w tym stylu. Dodam, że przy takim treningu o dziwo progres jest, ale mimo wszystko zależy mi na waszej opinii :)
Dodatkowe info:
Wzrost:170cm
Waga:61kg
Staż: 3 miesiące bez przerw.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Nic nie zrozumiałem z tego chaotycznego opisu.

Masz w ogóle jakiś sprzęt? Sztangę, ławeczkę ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 146
Mam 2 hantle po 12kg i ławkę. To cały mój sprzęt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Zrób wykroki z hantlami, wyciskanie hantli leżąc na ławce, wiosłowanie hantlą w oparciu o ławkę, wyciskanie stojąc na barki i uginanie plus wąskie pompki na ziemi.

Wszędzie 4/5 serii po 10-12p i trening co drugi dzień.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Aha, jeśli któregoś ćwiczenia nie znasz to użyj wyszukiwarki. Na pewno znajdziesz filmy instruktażowe.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wątpliwości

Następny temat

HIIT na skakance

WHEY premium