- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?
...
Ćwicze non stop od połowy sierpnia ostatnio skończyłem cykl na kreatynie i krealkalynie teraz ćwicze drugi tydzień na sucho. 26 listopada zaczynam kolejny. PYTANIE JAK W TEMACIE BRZMI CZY ZROBIĆ PRZERWĘ OD TRENINGÓw 1 TYGODNIOWĄ?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
dzięki za wyczerpującą odpowiedź Junior pozatym dobre hasło pod twoją wypowiedzią
P.S jak się robi takie podpisy pod każą wypowiedzią
Zmieniony przez - Michal29 w dniu 2007-11-10 16:15:44
P.S jak się robi takie podpisy pod każą wypowiedzią
Zmieniony przez - Michal29 w dniu 2007-11-10 16:15:44
- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?
...
Myślę że nie ma potrzeby żeby odpoczywać 1tydz.
Lepiej zrób dłuższą przerwę od suplementów ;)
Lepiej zrób dłuższą przerwę od suplementów ;)
...
wypowiedzi jak wyżej powinny być od razu kasowane
przerwa koniecznie,ponad 10 tyg treningu, to zdecydowanie za dużo.
przerwa koniecznie,ponad 10 tyg treningu, to zdecydowanie za dużo.
DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/
...
A Ty koniu jestes moderatorem zeby tutaj kasowac tematy i rzucac takimi haslami?To moze mi wytlumacz co w mojej wypowiedzi wyzej bylo nie tak? Spytal sie czy powinien zrobic tygodniowa przerwe wiec padla krotka odpowiedz.Nie widzialem powodu by robic na ten temat wywod.To co napisales czysto merytorycznie nie roznilo sie od mojej wypowiedzi.Dobra, koncze bo uznasz ze powinienem dostac bana.
...
jak myślisz Koniu jak długo powinna trwać moja przerwa nie chciałbym żeby była zbyt długa bo zawody mam w marcu i muszę formę szlifować myślisz czy wystarczy tydzień a może 2 ?
- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?
...
Cinqg nie pisałem o Tobie
tydzień przerwy i tydzień o niskiej intensywności
tydzień przerwy i tydzień o niskiej intensywności

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/
...
Głosuję na przerwę
Tydzień lub dwa tygodnie. Potem lekki tydzień i jazda
POZDRO
Tydzień lub dwa tygodnie. Potem lekki tydzień i jazda
POZDRO
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Czawaj__Dare_to_Dream-t1122605.html Dziennik / Blog, zapraszam!
...
A po co przerwa?
Są różne warianty treningu , nawet takiego co się nadaje na przerwę. Trzeba patrzyć perspektywistycznie...
Są różne warianty treningu , nawet takiego co się nadaje na przerwę. Trzeba patrzyć perspektywistycznie...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz
To przepraszam koniu.Mowiac wypowiedzi zrozumialem ze odnosisz sie tez do mojej.