SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

zrobić przerwę?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3554 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49349
Ćwicze non stop od połowy sierpnia ostatnio skończyłem cykl na kreatynie i krealkalynie teraz ćwicze drugi tydzień na sucho. 26 listopada zaczynam kolejny. PYTANIE JAK W TEMACIE BRZMI CZY ZROBIĆ PRZERWĘ OD TRENINGÓw 1 TYGODNIOWĄ?

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3554 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49349
dzięki za wyczerpującą odpowiedź Junior pozatym dobre hasło pod twoją wypowiedzią
P.S jak się robi takie podpisy pod każą wypowiedzią

Zmieniony przez - Michal29 w dniu 2007-11-10 16:15:44

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 829 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12115
Tak.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 54
Myślę że nie ma potrzeby żeby odpoczywać 1tydz.
Lepiej zrób dłuższą przerwę od suplementów ;)
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351402
wypowiedzi jak wyżej powinny być od razu kasowane


przerwa koniecznie,ponad 10 tyg treningu, to zdecydowanie za dużo.

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 829 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12115
A Ty koniu jestes moderatorem zeby tutaj kasowac tematy i rzucac takimi haslami?To moze mi wytlumacz co w mojej wypowiedzi wyzej bylo nie tak? Spytal sie czy powinien zrobic tygodniowa przerwe wiec padla krotka odpowiedz.Nie widzialem powodu by robic na ten temat wywod.To co napisales czysto merytorycznie nie roznilo sie od mojej wypowiedzi.Dobra, koncze bo uznasz ze powinienem dostac bana.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3554 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49349
jak myślisz Koniu jak długo powinna trwać moja przerwa nie chciałbym żeby była zbyt długa bo zawody mam w marcu i muszę formę szlifować myślisz czy wystarczy tydzień a może 2 ?

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351402
Cinqg nie pisałem o Tobie

tydzień przerwy i tydzień o niskiej intensywności

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 829 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12115
To przepraszam koniu.Mowiac wypowiedzi zrozumialem ze odnosisz sie tez do mojej.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2295 Napisanych postów 5807 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 218361
Głosuję na przerwę

Tydzień lub dwa tygodnie. Potem lekki tydzień i jazda

POZDRO
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1259 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 9969
A po co przerwa?
Są różne warianty treningu , nawet takiego co się nadaje na przerwę. Trzeba patrzyć perspektywistycznie...
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3554 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49349
dzienki za pomoc zrobie tak jak koniu pisał

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie do treningu (biceps) !!!

Następny temat

Prośba o Pomoc ;-)

electro
Polecane artykuły