SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Test - Masa & Siła by OwnaGe pods. str.25

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27802

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95263
Dzień 24

Wiosłowanie sztangą 40/50/60/70kg(+5kg )
Podciąganie na drążku szerokim uchwytem(nachwyt) 3 serie max / Stały
Ściąganie drążka wąskim uchwytem do klatki 35/45/55/65kg (+10kg)
PODCIĄGANIE KOŃCA SZTANGI W OPADZIE: 20/25/30/35kg.
Krzyżowe ściąganie górnego wyciągu oburącz 4 serie (Na rękę) 9/9/12/12kg

Dziś trening pleców, dla mnie bardzo przyjemny , lubię tą partię. Dziś jakoś szybko poszło niecała godzinka i po sprawie. Pompa wmiare, ale nie jakas masakryczna. Wydaje mi się ,że wszystko ok. Diete trzymam dokładnie taka jaka miala byc, ale wciaz chodze glodny i w glowie mi przechodza mysli,ze moze zjesc wiecej...

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6714
hehe dobrze ze masz apetyt<jak ja> ja mam uczucie glodu szybko po zjedzeniu makaronu/chleba rozowca itp,dlatego przezucilem sie na ryz/ew kaszepzdr
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2543 Napisanych postów 29969 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 200205
juz półmetek to moze jakieś fotki bys wrzucił (swoje oczywiscie )

pozdro

Zmieniony przez - solaros w dniu 2007-09-16 15:07:10

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95263
Solar nie dawno dalem , wiec sobie looknij!

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2543 Napisanych postów 29969 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 200205
jedno?!!

to sie nie liczy

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95263
Moja forma jest zbyt do dupy , zeby sie ujawniac. Nawet jeszcze malo mi bebon wywalil, a co to za masa bez brzucha jak po ciazy

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95263
Dzień 26

Klata: Ogółem 12 serii

Skoks Górny 4 serie 40/50/60/70kg
Skos Dolny 4 serie 70/80/90/100kg
Rozpiętki 4 serie 9/11/11/13kg

Triceps: Ogółem 9 serii

Prostowanie ramion na wyciągu stojąc (kulki) 3 serie 6/9/19kg.
Prostowanie ramienia podchwytem na wyciągu stojąc 3 serie 6/9/9kg
Wyciskanie francuskie sztangi w leżeniu 3 serie15/20/25kg


Dziś Panowie Dolna klata sprowadziła mnie na ziemie. Przesadziłem z tym 100kg na 8 razy. Padłem przy 5 powtórzeniu, nagle jakbym zatracił na chwile wszystkie siły , uczucie identyczne jak przy maxie. Tricpes zmniejszyłem ilość serii do 9 . W francuskim odjąłem &#8211;5kg , na rzecz dobrej techniki i nie przerywanego ruchu, który daje mi się odczuć o wiele bardziej niż walka z kg , w końcu nie o to chodzi; -). Zjadłem już prawie wszystko co miałem, ale nadal wydaje mi się ,że jem za mało...

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1543 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28474
tez jestem tego samego zdania ze lepiej robic mniejszym ciezarem a lepiej niz gubic technike
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95263


dziś zacząłem trenować moja głowę po wakacjach, bo wiadomo od razu znowu nie można usiąść na 2-3 lub więcej godzin , gdyż sie odzwyczajamy. Musiałem trochę zakuć na faku. z biologi bo mam od groma materiału ;/. Jak to w każdy dzień nietreningowy za dużo do opisania nie ma bo moje dni wyglądają jak u każdego nastolatka

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1205 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17086
OwnaGe : fajny test, ladne suple, bede zagladal, tez myslalem zeby je przetestowac w kolejnym cyklu..

rosni zdrow, a ja wyjezdzam na wakacje, zbombic sie na maksa i przybrac tluszczyku na zime


heeeej!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Peak

Następny temat

Co wybrać??

electro
Polecane artykuły