SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

O której godzinie cwiczyc??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7679

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 175 Wiek 31 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2098
Witajcie,zawsze cwicze o godzinie 17:00 w pon,sr,pt.Zastanawiam sie czy to nie jest zla godzina ???moze by cwiczyc troche pozniej ???Z gory dzieki !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46147
raczej powinno sie cwiczyc rano... zalezy tez o ktorej wstajesz ?? Mam kumpla co ładuje juz o 6 rano

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53701 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403233
Cwicz o tej o ktorej masz czas i o tej o ktorej ci sie najlepiej cwiczy
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 480 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16748
j/w
najlepiej samemu wyczuc kiedy ma sie najwiecej sil i checi:)
np. ja zawsze zaczynam cwiczyc okolo 15-16
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 829 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12115
W teorii nie ma znaczenia raczej kiedy sie zabierzesz za trening, wazne bys wtedy wlasnie czuj sie w pelni sil.Ja roznie cwicze, zalezy jak mam do pracy.Raz o 10 raz o 15, raz o 17-18 i zyje.Generalnie zawsze lepiej mi sie cwiczy poznym popoludniem, moze dlatego ze jestem na tzw"piatym biegu" wtedy.Wazniejsze jest jak dopasujesz do tego wszystkiego posilki w diecie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55097
najlepiej wchodzi o 15.37










A tak na serio to cwicz wtedy kiedy ci pasuje. To czy cwiczysz rano czy na wieczor raczej niema wplywu na przyrosty..
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1869
ćwicz wtedy kiedy masz czas i Ci najlepiej wchodzi. Ja żałuje bo najlepiej wchodzi mi rano a czas mam dopiero po 17 :(
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1323 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21774
Też sobie nabiję posta, a co :D

Ćwicz wtedy, kiedy masz czas :)
Nie ma sensu szarpać się o 4 rano z łóżka, żeby potrenować, jak o 7 musisz być w szkole/robocie :)

"Bóg jest martwy."
Fryderyk Nietzsche

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26899
Ja to mam czasem takie odpaly ze 2-3 w nocy ide cwiczyc...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 829 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12115
Heh, ale to chyba na swojej wlasnej co? Jak Ci sie cwiczy?Budzisz sie i stwierdzasz ze pocwiczysz czy jak?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26899
no mam silownie w piwnicy ..pudze sie i mowie sobie ze ide pocwiczyc zawsze matka krzyczy zebym poszedl spac ale ide na silownie pocwicze bo czuje sie ze sie wyspalem wracam z trenigu i ide dalej spac..i juz mam zakwasy rano
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na rzeżbe

Następny temat

Brzuch a mała ilość powtórzeń

electro
Polecane artykuły