SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

O której godzinie cwiczyc??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7520

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
Pora treningów sama w sobie jest nieistotna, ważne żeby pory poszczególnych treningów były w miarę możliwości takie same.

Nie jest ważna bezpośrednio, pośredni o jest ważna. Mam na myśli to że pora treningu musi współgrać z Twoją dietą. Idąc dalej mi najbardziej optymalna wydaje się godzina 19:00 bo po treningu jem posiłek po treningowy i potem posiłek na noc z dużą ilością białka. Wtedy organizm zdąży przejść po treningu w stan regeneracji, akurat dostarczymy mu wtedy składników potrzebnych do przyrostu i idziemy spać, dając mu tym samym czas na najintensywniejszą regenerację. Ale jest to co najmniej bardzo mały szczegół.

Jeśli ćwiczysz wcześniej, odpowiednio zbilansuj sobie dietę tak żaby wszystko było ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2696
Zgadzam się z PLŚ ale dodatkowo mozna cwiczyc albo w godzinach rannych 7-8 albo w godzinach południowych 17-18 poniewaz wtedy jest w naszym orgaznizmie najwiekszy poziom testosteronu co powoduje ze lepiej sie cwiczy:D nie przemeczasz sie tak bardzo... Mi to daje do myslenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja cwicze miedzy polnoca a 3 .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na rzeżbe

Następny temat

Brzuch a mała ilość powtórzeń

WHEY premium