SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

TEST:Storm+Shock-s.24/spalacze-s.39 by BART

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22527

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 35360
a kiedy podsumowanie ?
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25081
za pare godzin :P

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 160
juz nie moge sie doczekac;p
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25081
DZIEŃ 34

oficjalnie ostatni dzien testu , zostało jeszcze cos , ale oficjalnie koniec , wiecej w podsumowaniu , co do treningu to postanowilem wyprobowac 1,5 porcji shocka + 2 * 4 tabsy no i musze przyznac ze pokopało :D

BARKI+TRICEPS+przedr.

-Wyciskanie sztangielek z klatki siedząc 15*18kg/15*21kg/12*24kg/10*27kg/10*30kg
-Unoszenie sztangielek w bok 15*12kg/15*15kg/12*18kg(rekord , było 15 * 15)/2*15*15kg
-High pulls do brzucha 15*35kg/12*40kg/10*50kg/10*55kg(rekord poprawiony o 5 kg)
-Szrugsy sztangą za sobą 4*max*80kg
-Pompki w podporze tyłem 20*0kg/20*20kg/2*20*40kg
-Wyprosty rąk z wyciągiem górnym 15*15kg/15*20kg/12*25kg/10*35kg/6*45kg(rekord , było 10 * 35)
-Uginanie nadgarstków podchwyt/nachwyt 4*max*30kg

Komentarz: jak już napisałem wyżej , jako ze ostatni dzionek , to postanowilem sprawdzic wieksze dawki supli i miałem straszny power i zero zmeczenia praktycznie , pare rekordow z ktorych jestem mocno zadowolony :D , wiecej na pods ;] , pozdr

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95263
No dali chce zobaczyć tego kozaka co mnie sucharkiem nazywa!

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2543 Napisanych postów 29969 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 200205
to juz koniec?!!!
dawaj bart dawaj - bo za godzine do pracy ide!!

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25081


*** PODSUMOWANIE TESTU ***

nom i nastał ten dzien <niestety> , storma zostało ze 2 moze 3 porcje <daje fotke> wiec koncze ta zabawe , teraz na warsztacie zostaje shock + aminy i spalacze , ale wrqacajac do tematu :D

Test bardzo intensywny zarowno pod wzgledem treningowym jak i naładowania suplami <przynajmniej jak na mnie> , cykl dla mnie bardzo udany , dał mi duzo to poznania swiebie , reakcji organizmu itp itd , nie bede was zanudzał , spodziewałem sie pompy po recenzjach , a poszła głównie masa i makabryczna siła na tym cyklu (choc i tak polowa stwierdzi ze lece w ch#ja )

Wymiary i wyniki przed i po ...

-wzrost : 185 cm/ 185 cm
- waga : 79 kg / 88~89 kg
- obw. pasa : 81 cm / 82,5 cm <o dziwo >
- obw. klatki : 114cm / 117cm <ale tu ciezko o adekwatnosc w mierzeniu>
- obw. bicepsa : 39cm / 41 cm <wow , + 2 cm>
- obw. przedr. : 30 cm /30,5 cm <przy 90st. 34 cm>
- obw. uda : 58 cm / 59,5 cm
- obw. łydki : 41 cm / 41 cm :(

~WYNIKI SIŁOWE~
martwy : 100kg * 8 klasyczny / 100kg * 10 na prostych
przysiad : 85kg * 8 / 110kg * 6
ławka : 90kg * 8 / 100kg * 6

poza tym , wiele innych rekordów <prawie na wszystkim > , ale było by zbyt wiele pisania , a informowałem na bierząco w wypiskach ;]


Suple ...

Universal Storm
hmm ... , co by tu powiedziec , dosc drogi ale wmiare wydajny , smak sredni , zadnych efektow ubocznych , masa masakrycznie idzie i podobnie siła , duzo lepszy regen niz na Xp + Cp - duzo mniejsze zakwasy ,smak taki sobie , do dymatize daleko , ale nie jest źle , ogólnie daję 8+/10

Universal Shock Therapy
masakryczna pompa , to chyba pierwsza mysl jaka sie nasuwa , nqaprawde potezne treningi , max skupienie i energia , co do wydajnosci to tez super ,zadnych efektow ubocznych , spokojnie starcza na 2 cykle , mi zostało troche ponad połowa , smak dziwny ddosyc ale mi podszedł , daje 10/10

Aminostar Nitric Oxide
nic specjalnego , ale zwieksza chyba troche pompe i polepsza regen , cena tez ok , i mniejsze kapsy wiec lepiej sie lyka , ogolem 6/10

Vitalmax Protein 82
tanie,dobry skład , ale mocno sie pieni i zdecydowanie za słodkie , ogolnie 7/10

Vitalmax Gainer 2
j/w tyle ze sie tak nie pieni , tez 7/10

Olimp BCAA
dośc tanie , sporo capsow , chyba trzyma mięczo w lepszym stanie , wydaje mi sie ze lepsza gestosc miesnia i twardosc , wiecej bede mogl powiedziec po redukcji ... , ogolem 7/10

no i to chyba na tyle co do supli , pojawiało się jeszcze pare innych dodatków ale nie ma co się na ten temat rozpisywać, mam nadzieje ze nic nie zapomnialem , jesli tak to upomnijcie a napewno uzupełnie ;] ... , w kolejnych postach wrzuce fotki porownaniowe , choc robione tym razem komem , wiec duzo gorsze ale nie mam aparatu wiec coz , <fotki robione na zimno po śniadaniu > , proszę się nie wpisywać póki nie napiszę ze to koniec ...

Zmieniony przez - bart-j w dniu 2007-08-03 18:23:57

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25081




bic tyłem<wydaje mi sie ze łapka juz jakos sie prezentuje nawet > ...



Zmieniony przez - bart-j w dniu 2007-08-03 18:39:27

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25081




bicki przodem<i tu chyba widac , ze wreszcie udało mi sie troche ''rozciagnac'' bicka z czego strasznie sie ciesze:D>

Zmieniony przez - bart-j w dniu 2007-08-03 18:40:33

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25081








most muscular i przod luz

Zmieniony przez - bart-j w dniu 2007-08-03 19:00:34

Zmieniony przez - bart-j w dniu 2007-08-03 19:01:09

Zmieniony przez - bart-j w dniu 2007-08-03 19:01:26

GO HARD OR GO HOME

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KREATYNA+HMB, SPALANIE I BUDOWANIE?

Następny temat

Razem czy osobno??

electro
Polecane artykuły