*** PODSUMOWANIE TESTU ***
nom i nastał ten dzien <niestety> , storma zostało ze 2 moze 3 porcje <daje fotke> wiec koncze ta zabawe , teraz na warsztacie zostaje shock + aminy i spalacze , ale wrqacajac do tematu :D
Test bardzo intensywny zarowno pod wzgledem treningowym jak i naładowania suplami <przynajmniej jak na mnie> , cykl dla mnie bardzo udany , dał mi duzo to poznania swiebie , reakcji organizmu itp itd , nie bede was zanudzał , spodziewałem sie pompy po recenzjach , a poszła głównie masa i makabryczna siła na tym cyklu (choc i tak polowa stwierdzi ze lece w ch#ja

)
Wymiary i wyniki przed i po ...
-wzrost : 185 cm/
185 cm
- waga : 79 kg /
88~89 kg
- obw. pasa : 81 cm /
82,5 cm <o dziwo
>
- obw. klatki : 114cm /
117cm <ale tu ciezko o adekwatnosc w mierzeniu>
- obw. bicepsa : 39cm /
41 cm <wow , + 2 cm>
- obw. przedr. : 30 cm /
30,5 cm <przy 90st. 34 cm>
- obw. uda : 58 cm /
59,5 cm
- obw. łydki : 41 cm /
41 cm :(
~WYNIKI SIŁOWE~
martwy : 100kg * 8 klasyczny /
100kg * 10 na prostych
przysiad : 85kg * 8 /
110kg * 6
ławka : 90kg * 8 /
100kg * 6
poza tym , wiele innych rekordów <prawie na wszystkim

> , ale było by zbyt wiele pisania , a informowałem na bierząco w wypiskach ;]
Suple ...
Universal Storm
hmm ... , co by tu powiedziec , dosc drogi ale wmiare wydajny , smak sredni , zadnych efektow ubocznych , masa masakrycznie idzie i podobnie siła , duzo lepszy regen niz na Xp + Cp - duzo mniejsze zakwasy ,smak taki sobie , do dymatize daleko , ale nie jest źle , ogólnie daję
8+/10
Universal Shock Therapy
masakryczna pompa , to chyba pierwsza mysl jaka sie nasuwa , nqaprawde potezne treningi , max skupienie i energia , co do wydajnosci to tez super ,zadnych efektow ubocznych , spokojnie starcza na 2 cykle , mi zostało troche ponad połowa , smak dziwny ddosyc ale mi podszedł , daje
10/10
Aminostar Nitric Oxide
nic specjalnego , ale zwieksza chyba troche pompe i polepsza regen , cena tez ok , i mniejsze kapsy wiec lepiej sie lyka , ogolem
6/10
Vitalmax Protein 82
tanie,dobry skład , ale mocno sie pieni i zdecydowanie za słodkie , ogolnie
7/10
Vitalmax Gainer 2
j/w tyle ze sie tak nie pieni , tez
7/10
Olimp BCAA
dośc tanie , sporo capsow , chyba trzyma mięczo w lepszym stanie , wydaje mi sie ze lepsza gestosc miesnia i twardosc , wiecej bede mogl powiedziec po redukcji ... , ogolem
7/10
no i to chyba na tyle co do supli , pojawiało się jeszcze pare innych dodatków ale nie ma co się na ten temat rozpisywać, mam nadzieje ze nic nie zapomnialem , jesli tak to upomnijcie a napewno uzupełnie ;] ... , w kolejnych postach wrzuce fotki porownaniowe , choc robione tym razem komem , wiec duzo gorsze ale nie mam aparatu wiec coz , <fotki robione na zimno po śniadaniu > ,
proszę się nie wpisywać póki nie napiszę ze to koniec ...
Zmieniony przez - bart-j w dniu 2007-08-03 18:23:57