Witam, na poczatku prosze o wypowiadanie się osób które naprawdę sie na tym znają. Mój kumpel zaczął ćwiczyć, ale nie ma do tego żadnej diety, szuka, kombinuje i nic, mówi ze ax moze mieć 5 posiłków dizennie (przez chorobe)
To co naarzie dowiedziałem się od niego:
-> Max 5 posiłków
-> musi w miare ograniczać węglowodany
-> z BIałekiem i Tłuszczem nie ma problemu
-> waga to 73 KG
-> wzrost 185 cm
-> ryby i warzywa bez ograniczeń
-> z owocami juz problem
-> jeżeli chodzi o płatki owsiane to max 150gram, na upartego można wiecej
Byłbym bardzo wdziezcny za pomoc w ułożeniu diety czy jakieś konkretne wskazówki.
Z góry wszystkim BARDZO DZIĘKUJĘ!
To co naarzie dowiedziałem się od niego:
-> Max 5 posiłków
-> musi w miare ograniczać węglowodany
-> z BIałekiem i Tłuszczem nie ma problemu
-> waga to 73 KG
-> wzrost 185 cm
-> ryby i warzywa bez ograniczeń
-> z owocami juz problem
-> jeżeli chodzi o płatki owsiane to max 150gram, na upartego można wiecej
Byłbym bardzo wdziezcny za pomoc w ułożeniu diety czy jakieś konkretne wskazówki.
Z góry wszystkim BARDZO DZIĘKUJĘ!
Krzysztof Piekarz