więc chce se ułożyć super wypasiony trening na mase
i pytanie pierwsze czy takie rozłożenie treningów na przestrzeni tygodnia jest dobre:
trening
trening
wolne
trening
trening
wolne
wolne
pytanie drugie
partie które lubie ćwiczyć:
klata, plecki, biceps, triceps
partie których nie lubie ćwiczyć:
ramiona, nogi, brzuch
jak połączyć partie żeby na jednym treningu była ta co lubie i jedna co nie lubie?
narazie tyle z czasem bede zadawał nowe pytania
i pytanie pierwsze czy takie rozłożenie treningów na przestrzeni tygodnia jest dobre:
trening
trening
wolne
trening
trening
wolne
wolne
pytanie drugie
partie które lubie ćwiczyć:
klata, plecki, biceps, triceps
partie których nie lubie ćwiczyć:
ramiona, nogi, brzuch
jak połączyć partie żeby na jednym treningu była ta co lubie i jedna co nie lubie?
narazie tyle z czasem bede zadawał nowe pytania
Krzysztof Piekarz

my tu ocenimy i poprawimy
a ja sie tylko zapytałem czy dobrze na przestrzeni tygodnia rozłożyłem i jak połączyć partie narazie
to takie skomplikowane jest