SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie do ekspertow

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 411 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12040
no wiec pomagam koledze w zrzuceniu sadla ktorego ma sporo,bf szacuje na okolo 25 do nawet 30%.czy przy takim poziomie otluszczenia wlaczyc mu do treningu przysiady i martwy ciag czy lepiej na razie sie z tym wstrzymac?wiem jak pomocne sa to cwiczenia w czasie redukcji ale wiem tez ze obciazaja one stawy dosyc mocno...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 400 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5545
Może nie jestem ekspertem ale wydaje mi się że dorzucenie np.martwego ciągu spowoduje już dość silne przeciazenie kregoslupa lub moze dojsc do powazniejszej kontuzji z tego powodu ze nie dosc ze sadlo mu obciaza kregoslup to nie ma dostatecznie wzmocnionych miesni brzucha ktore ochraniaja krego

assalam aleykom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 926 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9702
jesli mial do czynienia z technika MC i przysiadow to mozesz. Jesli nie to lepiej tego nie rob, bo sobie cos zrobi. Chyba ze zaczniesz z mniejszym obciazeniem aby opanowal technike pozniej bedziesz juz z nim cwiczyl normalnie. Wiadomo oprocz tego cw. aerobowe ewntualnie HITT i dieta

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
ali90 milcz

z głową niech robi.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2007-04-06 14:49:50

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Jeśli wykonuje je poprawnie technicznie to jak najbardziej. Poprawna rozgrzewka + rozsądny ciężźar i nie będzie problemów. Pamiętajcie tylko o diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 400 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5545
heheh to bylo takie moje spostrzeżenie które popieram doświadczeniem! no ale technika to podstawa1 KŁONIU paszy ci brok?

assalam aleykom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 411 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12040
dzieki za odpowiedzi,dieta jest,tren jest takze tylko checi musi jeszcze miec:>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
to, ze Ty jesteś glupi nie zaczy, że każdy.

btw ja też jestem ,ale jeszcze nie miałem kontuzji

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przykładowe plany treningowe dla kobiet

Następny temat

pomóżcie ułożyć trening od podstw

WHEY premium