SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Wzrost - pewnie wałkowane milion razy, ale....

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1711

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 0
To jeden z moich kompleksów, jeżeli nie największy [no, i ew. charakterystyczna wada zgryzu].

Mam 20 lat, a na dowodzie 174cm wzrostu [normalnie ze 173cm].
Oddam brata za dodatkowe centymetry w górę (jak się przydusi to jest wydajny w robocie).
Jest JAKAKOLWIEK możliwość [oprócz hormonów HGH, głównie stawiam na naturalną] zdobycia tych kilku cm? Jakieś ciekawe ćwiczenia na rozciąganie? Diety? Cokolwiek?
Proszę o pomoc.
Zależy mi.

Pozdrawiam... mayday...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6398
nic nie można zrobić

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52689
bez hgh nie

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 318 Napisanych postów 5572 Wiek 56 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16915
Dieta na pewno nie, wiszenie na drążku w 99,99% nie.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 0
Kiedys czytalem o rozmaitych cwiczeniach na rozciaganie, co ponoc faktycznie dawaly jakies rezultaty.
Wiecie cos na ten temat?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 109 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1534
W sumie Ci sie nie dziwię, bo 173 cm to kobiecy wzrost:/.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 152586
ty masz kompleks bo jestes niski ja mam kompleks bo jestem za wysoki, wiesz jak sie głupio czuje gdy wychodze z klasy z grupa kolegów i koleżanek niższych przynajmniej o głowe wychodzi razem ze mną??
ja chce być niższy!!!!

Zmieniony przez - Adrian1310 w dniu 2007-04-02 18:10:10

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42589
uwarunkowania genetyczne może podrośniesz może nie.

raczej nie ma sposobów żebyś zaakcentował sam dobrowolnie wzrost.

ja mam 175 i to dobry wzrost nie za niski nie za wysoki.

tak mały nie pozorny

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52689
Kiedys czytalem o rozmaitych cwiczeniach na rozciaganie, co ponoc faktycznie dawaly jakies rezultaty.
Wiecie cos na ten temat?



ta, wiemy ze nie dzialaja

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1322 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15215
Ja mam 188 cm - 17 lat. Z checia bym Ci oddal ze 2-3- cm. Nikomu sie nie dogodzi. Za wysoki chce mniej, natomiast niski chce dodatkowych cm :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 152586
tak to juz jest

Podaj że piwo mie!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kl + tric, czy kl + bic?

Następny temat

rzezba domowymi metodami

electro
Polecane artykuły