To jeden z moich kompleksów, jeżeli nie największy [no, i ew. charakterystyczna wada zgryzu].
Mam 20 lat, a na dowodzie 174cm wzrostu [normalnie ze 173cm].
Oddam brata za dodatkowe centymetry w górę (jak się przydusi to jest wydajny w robocie).
Jest JAKAKOLWIEK możliwość [oprócz hormonów HGH, głównie stawiam na naturalną] zdobycia tych kilku cm? Jakieś ciekawe ćwiczenia na rozciąganie? Diety? Cokolwiek?
Proszę o pomoc.
Zależy mi.
Pozdrawiam... mayday...
Mam 20 lat, a na dowodzie 174cm wzrostu [normalnie ze 173cm].
Oddam brata za dodatkowe centymetry w górę (jak się przydusi to jest wydajny w robocie).
Jest JAKAKOLWIEK możliwość [oprócz hormonów HGH, głównie stawiam na naturalną] zdobycia tych kilku cm? Jakieś ciekawe ćwiczenia na rozciąganie? Diety? Cokolwiek?
Proszę o pomoc.
Zależy mi.
Pozdrawiam... mayday...
Krzysztof Piekarz

