Znany internetowy playboy i gwiazda Instagrama Dan Bilzerian znany również jako „King of Instagram”, jest nie tylko sławny, ale także obrzydliwie bogaty. W miniony weekend założył się, że Donald „Cowboy” Cerrone pokona Conora McGregora podczas UFC 246. Niestety tak się nie stało...Przegrał zakład i stracił 1 milion dolarów! O Danie pisaliśmy już na Fitplocie TUTAJ:

10 faktów na temat „King of Instagram” Dana Bilzeriana

Gdyby ktoś z Was przeoczył to gorące wydarzenie w ostatni weekend, to informujemy, że podczas UFC 246 Conor McGregor wrócił w pięknym stylu do oktagonu. Irlandczyk wygrał w Las Vegas z Amerykaninem Donaldem Cerrone przez techniczny nokaut, a na wszystko potrzebował zaledwie 40 sekund. Być może widowisko okazało się rozczarowaniem dla fanów, którzy chcieli zobaczyć krwawą walkę, ale dla Conora liczyło się zwycięstwo. 

Niestety wspomniany wcześniej Dan Bilzerian był równie rozczarowany, co inni ale nie ze względu na długość walki, a jej wynik. Profesjonalny pokerzysta znany z zakładów na wysokie stawki, udostępnił zdjęcie na Instagramie, które potwierdza stawkę zakładu jaki postawił na przegranego Cerrone. Po tej wielkiej stracie skomentował tylko:

 

Biorąc pod uwagę, ile pieniędzy zarabia rocznie, jest mało prawdopodobne, aby strata miliona dolarów, miała jakikolwiek wpływ na jego przyszłość i jakość życia....

Komentarze (7)
anubis84

Dzisiaj stracił, jutro sobie odbije, jak się gra za taką kasę to zaplecze musi mieć.

3
seba5700

Proponuję jeszcze posty o Kononie i Joli Rutowicz.

4
Maciejosx

Dokładnie, co tutaj się dzieje... co to za forum. To jest dramat, kompletne p******y, fame mma też już było. Już tu nie wychodze. Kompromitacja, np coz być dziś w modzie to się liczy ....

3
gokuson

Nikt przecież nie zmusza do czytania działu plotkarskiego. Mamy sporo merytorycznych kategorii, w których można się udzielać i błyszczeć wiedzą i polszczyzną.

3
szyczak

Co to dla niego, odbije sobie na grze w pokera, czy jakimś innym hazardzie.

0
domosos

nie bieduje więc mzoe sobie takie sumy obstawiać, ja bym do konca życia tego miliona miał.

0
skorupski

Dziś wygrywasz jutro przegrywasz ona na tym zarabia, pieniądz robi pieniądz.

0