SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Redukcja tkanki tłuszczowej

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1768

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 794
Witam mam takie pyt. chcę zacząć redukcję tkanki tłuszczowej i posiadam dietę i czy HMB+TSE mogę razem połączyć jak mi zależy na redukcji. Trening HIIT+Plan na siłę. Proszę o odp. pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31712
pytanie do działu odżywek. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby łączyć HMB i TSE poza pytaniem czy w ogóle jest sens stosować HMB. Ja bym kupił sobie za to efkę i ją łączył z TSE

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16577
kopt efedryna nie jest dla każdego...
pozdro

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31712
zgadza się

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 794
Kopt. czyli mogę to łączyć??
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31712
co? HMB i TSE? Oczywiście że możesz.

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45818
jeśli niekupiłeś jeszcze tego HMB to zamień to na spalacz do TSE np Thermal Blast Extreme polecam

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31712
dextrozer, taka opcja odpada. Za dużo efki na początek, za dużo kofeiny, której 200g masz w tse a dotego jeszcze bodaj 300 w thermal blast.
Do TSE wystarczy kupić ephedra max i sprawa załatwiona. Jeżeli thermal pro lub blast to bez tse

Zmieniony przez - kopt w dniu 2007-03-28 14:55:52

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 794
DEXTROZER: Właśnie je kupiłem i co teraz mam je stosować te HMB+ TSE??
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10268
Mało danych ! Napisz jaki masz staż i jakie brałeś wcześniej suuple ( jeśli były jakieś ).
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 794
WPC Ostravia staż 4 miesiące
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o poprawe planu na mase

Następny temat

kosci

electro
Polecane artykuły