Szacuny
0
Napisanych postów
81
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
2339
Jak w temacie. Ciekawi mnie ile robicie pompek na jednej ręce. Kiedyś na sfd, albo na innym forum pisało że robienie pompek na dwóch rękach to tak jak wyciskanie na klatę 1/4 swojego ciężaru ciała.
Cavior sponsorem mojej nieobecności. Mam prawo do wypowiedzi i nikt bez powodu nie moze mnie banować.
Szacuny
1
Napisanych postów
212
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
5889
myśle, ze 1/4 cieżaru ciała to za mało, wychodzi ze bym podnosił 17kg, mysle ze nawet 20-stka bym zrobił około 80 powtórzeń, a pompek wyszło by pewnie max 60
Szacuny
68
Napisanych postów
22971
Wiek
38 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
91876
qumpel(21 lat i byczek) leciał bez wiekszego wysiłku po 50(czy to na prawej czy lewej),
qumpel(mój wiek) 35 (lewa), prawa pewnie mniej
ja 25(prawa) i mysle że ok 10-15(lewa),
za to teraz ani jednej nie zrobie:/
ps
oni obaj niżsi odemnie, to im łatwiej ale nie było ze mna tak xle, bo znam takich co maja problem żeby 10 na 2rekach zrobić
ps2
wynik jest w duzej mierze kwestią techniki, przy powolnej fazie negatywnej (jak przy wyciskaniu) najwyzej po 10 robiłem.