SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FBW z naciskiem na ręce ? + problem z brzuchem

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 969

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14
Witam,
Od 3 miesięcy ćwiczę intensywnie na siłowni, wcześniej ćwiczyłem z doskoku, jak mnie naszła ochota. Ćwiczę wg planu FBW, jednak mam małe pytanie, o ile jestem zadowolony z rozwoju torsu, to moim problemem są szczupłe ramiona. Przy wzroście 180cm i wadze 70kg mam w obwodzie bicepsa 33cm. Chciałbym położyć szczególny nacisk na biceps/triceps w treningu, jak to zrobić? Dołożyć po jednym ćwiczeniu czy jednej serii?

Mam również mały problem z brzuchem, ćwiczę go bardzo intensywnie, co dwa dni, wcześniej zrobiłem dwa razy Weidera i mam siłę naprawdę mocno zmęczyć tę partię. Jednak ostatnio nie miewam już w ogóle zakwasów w brzuchu, a za to gdy zaczynam ćwiczyć czuję, że jest zmęczony i jakby delikatne pieczenie w całym mięśniu. Przeciążam go? Ćwiczyć rzadziej, mniej intensywnie? Czy zrobić sobie przerwę?

Zmieniony przez - Black555 w dniu 2014-04-30 10:06:45
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 793 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10421
Możesz dołożyć, albo jakiegoś drop set'a zrobić na bica i trica. (Jak chcesz to możesz dołożyć z odżywek kreatynę,albo przedtreningówkę na pompę.
Co do brzucha to nie musisz go tak katować - a nawet nie należy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14269
kreatyna to odżywka ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Olej A6w i inne pierdoły, w dziale trening dla poczatkujących artykuł trening brzucha i kup sobie wałek, kółko.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieganie po nie równym terenie - szybkie pytanie

Następny temat

Pytanie o uchwyty do sztangi, zelowe nakladki.

WHEY premium