Tylko ze, jak juz pisalem, moim celem nie jest byc wielkim jak tylko sie da, ale miec dobrze wyksztalcone miesnie, przy dorbej rzezbie i... w miare plaskim burzchu :)
o tym właśnie mówie , jak mówie o uwidocznieniu mięsni to nie mówie o ich powiększeniu
Wlasnie ze wzmacnianiem dolnych partii brzucha mam najwiekszy problem, naprawde ciezko mi jest tak cwiczyc, zeby je dobrze czuc. Jakie cwiczenia polecacie?
-brzuszki z obciążeniem
-powójne spięcia (super ćwiczenie)
-wznosy nóg w zwisie na drążku
A6W - odradzam
Inna sprawa, ze ja praktycznie zawsze olewalem sobie cwiczenie miesni u dolu plecow. Pewnie to byl blad. Z drugiej strony przy martwym ciagu i ogolnie przy dzwiganiu czegokolwiek np. telewizora :) mam tendencje do wypychania ledzwi w druga strone - za siebie...
BARDZO ŹLE , POWINIENEŚ ĆWICZYĆ MARTWE CIĄGI , WIOSŁOWANIE ITP
o tym właśnie mówie , jak mówie o uwidocznieniu mięsni to nie mówie o ich powiększeniu
Wlasnie ze wzmacnianiem dolnych partii brzucha mam najwiekszy problem, naprawde ciezko mi jest tak cwiczyc, zeby je dobrze czuc. Jakie cwiczenia polecacie?
-brzuszki z obciążeniem
-powójne spięcia (super ćwiczenie)
-wznosy nóg w zwisie na drążku
A6W - odradzam
Inna sprawa, ze ja praktycznie zawsze olewalem sobie cwiczenie miesni u dolu plecow. Pewnie to byl blad. Z drugiej strony przy martwym ciagu i ogolnie przy dzwiganiu czegokolwiek np. telewizora :) mam tendencje do wypychania ledzwi w druga strone - za siebie...
BARDZO ŹLE , POWINIENEŚ ĆWICZYĆ MARTWE CIĄGI , WIOSŁOWANIE ITP
Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.
). Ciezko jest to cofnac. Musialbys przejsc na ubogą w