SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

pomoze mi ktos w treningu?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1977

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1029
waga:88
wzrost:182
staz: ok 2 lata
dieta:b-2/t-2/w-6

nie moge sobie jakos ulozyc treningu tzn nie znalazlem nic co by podchodzilo pod moje wymagania i wpadlem na pomysl ze napisze o co mi chodzi i jakie cwiczenia preferuje i moze ktos pomoze mi to zlepic w sensowna calosc-bo z takiego cwiczenia ja jest teraz to wiecej problemow niz pozytku ...

1.najwiekszy nacisk chce polozyc na biceps,triceps i przedramie bo w tych partiach mam najwieksze zaleglosci (nie jestem sezonowcem )

nog nie cwicze bo mam az za bardzo rozbudowane (duzo jezdzilem na rowerze i mam wypracowane nogi az za bardzo)

myslalem cwiczyc dalej pn-sr-pt
pn-klatka+biceps+triceps+przedramie
wt-barki+biceps+triceps+przedramie
pt-plecy+biceps+triceps+przedramie

wiem ze wyglada to komicznie ale trudno ...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16577
to skoro wiesz że to wygląda komicznie to jaki jest sens zakładania tego posta

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1029
napisalem o co mi chodzi,wiem ze plan jest zly ale chcialem dac obraz o co mi chodzi ...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16577
ale zdajesz sobie sprawę że nikt Ci nie pomoże i raczej każdy wyśmieje takie podejście, niż ułoży Ci plan
moja propozycja brzmi tak :
pozwól swodonie spaść temu postowi w otchłań nie czytanych postów

oszczędź wstydu Panie

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8043
uuhuhu, tez kiedys zmontowalem dla jednego kolesia podobny plan
pon klata+bic
wt klata+bic
sr klata+bic
czw klata+bic
pt klata+bic
so klata+bic
nd klata+bic
jakos tak to szlo, sprobuj, bedzie good

nie ma to jak dobry zgon

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1029
a nie sadzisz ze lepiej sie spytac i wiedziec ze sie cos robi zle niz odwrotnie?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16577
lepiej poczytac

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1878 Wiek 43 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 9984
Nie realne jest Tobie pomóc nie wiedząc nic o Tobie. Napewno ćwiczenie tricepsa i bicepsa na każdym treningu nie da efektu o jakim myślisz.

Wznowiłem treningi z początkiem 2007 roku... (2,5 roku przerwy z powodu ciężkiej kontuzji)...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1029
moze inaczej ...

czy moge prosic o podaniem mi przykladowych treningow (3x w tyg) z glownym naciskiem na biceps,triceps i przedramie dla kogos kto ma najslabiej dopracowane te partie i chcialby zmiejszyc dysproporcje tych partii w stosunku do reszty ciala ...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 56 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16915
Po czym wnioskujesz, że pozostałe partie są w lepszym stanie ?

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1029
po obejrzeniu sie w lustrze

poprostu mam za male lapki w porownaniu z reszta ciala ...
mam 37cm po treningu na moja wage i wzrost to smieszny wymiar ...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dobry plan?

Następny temat

ocencie czy GUT pomuzcie rosnac ^^

electro
Polecane artykuły