SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy ktoś mi pomoze ułożyc trennig na siłe??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1010

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 424 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3657
Prosze nie piszcie że wszystko jest w treningu cyklicznym. Potrzebuje plan treningowy na siłe w rozkładzie 2dni treningu-wolne-2 dni treningu-2 dni wolne. Mam 18 lat 106 kg 187 wzrostu, jestem 2 tydzien na diecie tłuszczowej. Wiem że w trningu siłowym ćwicze max ciezarami powtórzenia 0d 1 do 8 długie przerwy. Podajcie mi tylko co z czym trenoeać ile seri i jakie ćwiczenia. Z góry dziekuje i prosze bez żartów.
Pozdro

Oczekiwanie na śmierć jest gorsze od niej samej.

Oczekiwanie na śmierć jest gorsze od niej samej.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2063 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 58169
Najpierw proszę:
1.Ile czasu już trenujesz-czy robisz to systematycznie-jeśli tak-to ile czasu. Jeśli nie-to opisz jakie odstępy i jakie okresy treningów?
2.Jak trenowałeś ostatnio:3-6 miesiecy-konkretny plan treningowy zawierający:
-rozkład tygodniowy treningów(z podziałem na grupy mięśniowe),
-ćwiczenia, serie, powtórzenia, procentowe cięzary, długość przerw pomiędzy seriami jaką stosowałeś,
-jakie efekty przyniósł ten trening-konkretnie:masa, tłuszczyk, rzeźba, wytrzymałość, siła, zmęczenie, spadek wagi, itd.???
3.Opisz konkretnie swoje cele-co chcesz osiągnąć: siłę, masę, wytrzymałość, rzeźbę...???
4.Podaj swoje możliwości czasowe i sprzętowe.
5.Podaj przeciwwskazania medyczne o ile takie są.

Pomóż nakarmić głodne dzieci: http://www.pajacyk.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
wszystko masz w cyklicznym

ŁDZ & WAWA UTD. (faku & tribal) SPAM GANG JŁ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 424 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3657
Wieć tak trenuje od 14 roku zycia teraz mam 18 lat,187cm i 106 kg z tym że były to treningi w domu, ale było one przemyslane gdyz zaczerpnięte z "Kulturystyki i Fitness" artykuł Trenuj w domu. Plan układał Bogdan Szczotka. Nie stosowałem zadnej diety. Doszedłem do 85 kg w wyciskaniu, 100kg w przysiadzie. Teraz podszedłem do treningów bardziej profesjonalnie. Od stycznia chodze na siłownie (K2, czas mam nieograniczony chociaż nie chciałbym tracić wiecej niz 2-3 h na trening. Sprzet w siłowni jest bardzo dobry. Moje cele są takie, że chciałbym przedewszystkim schudnąć, zyskac wytrzymałość i siłe. Masa nie jest mi już potzrebna bo mam jej już dużo, tak myśle. Moja waga to nie jest ogromna ilość tłuszczu. Moje wymiary to 75 udo, 39biceps,112 klata i 107 pas. Cały styczeń trenowałem 3 dni w tygodniu trening na wszystkie grupy mięsniowe mający na celu przygotowanie miesni do wiekszego wysiłku. Od lutego chiałbym popracować nad siłą a gdzies koło kwietnia nad wytrzymałością i rzeżbą. Dziekuje za wszelką pomoc. Jeśli to ma jakies znaczenie to jestem od tygodnia na diecie tłuszcowej.Pozdro

Oczekiwanie na śmierć jest gorsze od niej samej.

Oczekiwanie na śmierć jest gorsze od niej samej.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST a 2,5 cm w miesiąc

Następny temat

Co na stawy aby zapobiec

WHEY premium