Cześć mam pytanie czy to dobry pomysł zeby na każdej sesji treningowej robic calkiem inne ćwiczenia tzn.atakujące mięsień pod innym kontem ? np.wyciskanie sztangi na skośie
wyciskanie sztangielek na płasko z suplinacją
rozpiętki
na następnym treningu
wyciskanie sztangielek z suplinacja na skosie
wyciskanie sztangi szeroko na płaskiej
brama itd z innymi treningami ,chodzi o to czy jest sens cwiczyc powiedzmy całkiem inne ćwiczenia czy wystarczy zmienić jedno mówię tytaj o treningu na mase ?
Mój staż 6 miesięcy Pozdrawiam
wyciskanie sztangielek na płasko z suplinacją
rozpiętki
na następnym treningu
wyciskanie sztangielek z suplinacja na skosie
wyciskanie sztangi szeroko na płaskiej
brama itd z innymi treningami ,chodzi o to czy jest sens cwiczyc powiedzmy całkiem inne ćwiczenia czy wystarczy zmienić jedno mówię tytaj o treningu na mase ?
Mój staż 6 miesięcy Pozdrawiam

W TAKIM FACHU NIE MA STRACHU
Krzysztof Piekarz