Zakupilem ostatnio odżywki MASS XXL 3000g CREATINE NORMAL PLUS 300g DEXTROZE 1200g BCAA 150tab wszystko firmy TREC i SERWATKE W PROSZKU 5000g firmy ROLMLECZ!I mam taka prozbe czy moze mi ktos pomuc jak to wszystko brac!I jaka diete do tego by byla dobra tania i wmiare mozliwa dla mnie bo chodze do szkoly w godzinach 8:00-15:00 lub 16:00!Mam 18lat waze 63kg!Z gory bardzo dziekuje za pomoc!
...
Witam!
Zakupilem ostatnio odżywki MASS XXL 3000g CREATINE NORMAL PLUS 300g DEXTROZE 1200g BCAA 150tab wszystko firmy TREC i SERWATKE W PROSZKU 5000g firmy ROLMLECZ!I mam taka prozbe czy moze mi ktos pomuc jak to wszystko brac!I jaka diete do tego by byla dobra tania i wmiare mozliwa dla mnie bo chodze do szkoly w godzinach 8:00-15:00 lub 16:00!Mam 18lat waze 63kg!Z gory bardzo dziekuje za pomoc!
Zakupilem ostatnio odżywki MASS XXL 3000g CREATINE NORMAL PLUS 300g DEXTROZE 1200g BCAA 150tab wszystko firmy TREC i SERWATKE W PROSZKU 5000g firmy ROLMLECZ!I mam taka prozbe czy moze mi ktos pomuc jak to wszystko brac!I jaka diete do tego by byla dobra tania i wmiare mozliwa dla mnie bo chodze do szkoly w godzinach 8:00-15:00 lub 16:00!Mam 18lat waze 63kg!Z gory bardzo dziekuje za pomoc!
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Najpierw uloz diete
Jesli nie bedzie ona zbytnio zbilansowana w ramach uzupelnienia doloz Mass XXLA
Z tego co widze w profilu mozesz juz zaczac brac kreatyne';]
A rolmlecza mozesz wyrzucic do smietnika
Pzdr
Zmieniony przez - robertol w dniu 2007-03-11 11:48:51
Jesli nie bedzie ona zbytnio zbilansowana w ramach uzupelnienia doloz Mass XXLA
Z tego co widze w profilu mozesz juz zaczac brac kreatyne';]
A rolmlecza mozesz wyrzucic do smietnika
Pzdr
Zmieniony przez - robertol w dniu 2007-03-11 11:48:51
...
Jka wyzej
Dieta w ramach potrzeby uzupelnienia Mass XXl. Porcja mass xxl bezposrednio po treningu. Rolmlecz na smietnik ew spusc w kiblu tylko powoli bo zapchasz a czemu to wpisz w wyszukiwarce.
poczytaj - https://www.sfd.pl/ALLEGRO_BIAŁKA!!_i_wszelkie_inne_śmieci...-t138655.html
Zmieniony przez - Gugcio w dniu 2007-03-11 12:03:15
Dieta w ramach potrzeby uzupelnienia Mass XXl. Porcja mass xxl bezposrednio po treningu. Rolmlecz na smietnik ew spusc w kiblu tylko powoli bo zapchasz a czemu to wpisz w wyszukiwarce.
poczytaj - https://www.sfd.pl/ALLEGRO_BIAŁKA!!_i_wszelkie_inne_śmieci...-t138655.html
Zmieniony przez - Gugcio w dniu 2007-03-11 12:03:15
...
Rolmlecz? Poj*lo Cie? Najgorsze bialko jakie mogles kupic :P. Poza tym cos z waga u ciebie slabo. Gainery pakuj w zaleznosci od brakow w diecie i po 40g minimum. Radze Ci tez zmienic to bialko i brac sie ostro za trening na mase.
...
zacznij trenować mięsień zwieracz odbytu jeśli masz zamiar szamać rolmlecz taka moja rada
Zmieniony przez - GYMwork w dniu 2007-03-11 12:21:42
Zmieniony przez - GYMwork w dniu 2007-03-11 12:21:42
"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"
...
rolmlecza olej
dobrze ci radzimy
ułoż diete, do tego gainer/bialko i wystarczy
dobrze ci radzimy
ułoż diete, do tego gainer/bialko i wystarczy
Scio me nihil scire. - Sokrates
We will never die, because we are UNITED !
...
aleś sobie dobrał zestaw- taki od którego wioększość odchodzi "szerokim łukiem"
"Każdy ma w swoim życiu swoje Westerplatte"
Jan Paweł II
"Gorzki to chleb jest polskość"
C. K. Norwid
https://www.facebook.com/FilmyKtoreZmieniajaZycie/photos/a.1433936366899118.1073741828.1433433930282695/1434660943493327/?type=1&theater
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=845830128789824&set=a.163427777030066.27088.100000885337703&type=1&theater
...
Wielkie dzieki chlopacy!!!A kto mi pomoze z ta dieta???i z doborem treningu!rolmlecz jeszcze dzis sprzedam!
Cwicze w domu posiadam laweczke plaska stojaki modlitewnik sztange 180cm i 110cm sztange lamana mocno i hantle oraz drazek!I pamietajcie ze chodze do szkoly wiec z ta dieta troche lipa!nie?A i co z reszta odzywek???
Cwicze w domu posiadam laweczke plaska stojaki modlitewnik sztange 180cm i 110cm sztange lamana mocno i hantle oraz drazek!I pamietajcie ze chodze do szkoly wiec z ta dieta troche lipa!nie?A i co z reszta odzywek???
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz
