SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak to Brac???Pomocy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2295

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 849
Witam!!! Mam zamiar kupic geinera-mass xxl 3000g i do tego WHEY PROTEIN CONCENTRATE z treca -1500g.Nie mam pojecia jak to brac-co kiedy>Pomozcie z gory dzieki za wypowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3115 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21300
nie wiem co to znaczy nie trzymac diety w 100%
a tak serio to paniemaju
gainer sprawdza sie w przypadku braku diety.moim zdaniem dobrze stosowac go w tym wypadku jako dodatkowy posilek
pozdro

to be a masterpiece ...
sweet&hot honey honey

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 244 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9848
gainer 2x50g miedzy posilkami
bialko na noc 30-40g

<<< wszystko jest bez sensu lecz nic bez znaczenia >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Bierzesz w zaleznosci od brakow w diecie. Jezeli z diety brakuje Ci 50g ww to bierzesz gainera miedzy posiłkami lub po treningu tak zeby zapełnic braki. Jezeli 60g białka Ci brakuje to bierzesz dwa razy po 30g białka. Mozesz brac rano, po treningu lub na noc jak chcesz. Nie wiem jaka masz diete wiec nie moge dokładnie Ci napisac ile masz brac.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
gainer po treningu i meidzy posiłkami
białko na noc
dawki w zaleznosci od braków w diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
dokładnie im większe braki w diecie tym więcej szczególnie gainera a im mniejsze to mniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 371 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4060
Maniu przeciez Ci mowilem jak to brac. Masz pierwszego soga byq
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 341 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5040
gainer po treningu dawka ok100g. białko przed snem

Łatwo urodzic sie człowiekiem,trudniej życ jak człowiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1709
Witam ja tez mam taka małą prożbe do was a wiec najpierw Biografia na siłwonei chodze od przeszło pół roku juz wzrost 170cm waga 58kg masakra i powiem ze źeźba mi sie poprawiał naprawde bardzo dobrze ale nie o żeźbe mi chodzi tylko o przybraniu na masie wczesniej bralem Top Mass olimpu lipna ozywak mysle teraz biore Olimpu Glutarol i Hi-Teca Whe Mass Gain czy pujdzie cos po tym ?? a jesli jest to cienkie to napiszcie mi czego mógł bym sprubowac jakis zestaw na mase bo jzu sie wtym gubie a po kokxy niechcaił bym siegac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Zrob sobie porzadna diete a nie za suple i odzywki sie łapiesz a pozniej dziwisz ze brak efektow

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
deita wysokoweglowodanowa
masa pojdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3115 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21300
msk dlaczego zawsze radzisz brac gainera 2x50g?nie rozumiem tego

to be a masterpiece ...
sweet&hot honey honey

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem jakiego jeszcze nie bylo

Następny temat

Jak myślicie budjet tak ?

WHEY premium