Witam.
Zakupiłem troche tuńczyka w oleju roślinnym duże kawałki (waga tuńczyka 130g). Najczęściej jem go wraz z ryżem lub makaronem, jako posiłek potreningowy. Tutaj pojawiają się wątpliwości, gdyż jest on w oleju(który odlewam) a wiadomo, że tłuszcz spowalnia wchłanianie. Prosiłbym o fachową wypowiedź, czy mogę go mimo to spożywać, czy płukać go wodą
czy może jest jakiś inny patent.
PS. jak sprawa wyglądałaby gdybym spożywał taki posiłek jako potreningowy - 30min. po kreatynie.
Dziękuję i pozdrawiam.
Zakupiłem troche tuńczyka w oleju roślinnym duże kawałki (waga tuńczyka 130g). Najczęściej jem go wraz z ryżem lub makaronem, jako posiłek potreningowy. Tutaj pojawiają się wątpliwości, gdyż jest on w oleju(który odlewam) a wiadomo, że tłuszcz spowalnia wchłanianie. Prosiłbym o fachową wypowiedź, czy mogę go mimo to spożywać, czy płukać go wodą
czy może jest jakiś inny patent.
PS. jak sprawa wyglądałaby gdybym spożywał taki posiłek jako potreningowy - 30min. po kreatynie.
Dziękuję i pozdrawiam.
1
House music is my healer
Krzysztof Piekarz
,

A w miejsce posilku po trningowego wstawil cos innego.