SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

piwko c/_/ po treningu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9606

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy wypicie piwka po treningu wplywa w jakis sposób negatywnie na uzyskiwane efekty?...

i kiedy (po ilu godzinach) sugerowalibyście, ze mozna sobie już zaaplikować?...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99432
rafalmcc lepiej wez sie za przeczytanie regulaminu a nie jakies glupie artykuly wyszukujesz pijesz nie cwicz moje zdanie sa wyjatki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wypicie piwka zaraz po treningu to chyba
nie najlepszy pomysl.Mysle ze po treningu powinienes
zjesc jakis posilek bialkowo-weglowodanowy,a za jakas godzinke mozesz napic sie piwka,tylko nie przesadzaj z iloscia.Chyba wiesz ze alkohol scina bialko???
A jedno piwko dziennie napewno ci nie zaszkodzi,wrecz przeciwnie jeszcze wyjdziesz na tym do przodu::))



MARTIN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 560 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7061
Wielu ze slawnych sportowcow wypijalo po treningu male piwko, mikroelementy czy cos tam.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
Jedni se wolom łyknac codziennie po piwku a inni wolom raz ale za to na maxa sie za***ac LOL

LOL - Laugh Out Loud (ale i tak biore 220kg na serie i tylko czasem stosuje sterydy..)

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od jednego piwka nic się nie stanie, ale ja bym odradzał ponieważ możesz popaść w przyzwyczajenie.

POZDRAWIAM...

Kamiński Artur
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6210
Jezeli nie cwiczysz na profesjonalnym poziomie to jedno czy dwa piwka po treningu nie zaszkodza , ale ja proponuje jakis posiłek i poźniej dopiero piwko-wazne w calej zabawie w pakowanie jest to zeby zachowac zdrowy rozsadek i nie odmawiac sobie wszystkiego bo w koncu Ci ta silka zbrzydnie.

marcopolo

marcopolo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7096
a ja mam pytanie jak ma sie sprawa w ogole z piciem alkoholu. czemu nie mozna pic wodki, itp., jak to wplywa na organizm z punktu widzenia kulturystyki?
prosze o odpowiedz.
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 114 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2107
Jeżeli jesteś amatorem kulturystyki to polecam piwko najlepiej po treningu do obiadu .Ja tak robię wyjątek gdy jestem na cyklu kreatyny.Jeżeli zajmujesz się profesjonalnie to nie powinieneś zadawać takiego pytania wogóle.Mi piwko pomaga w trawieniu obiadu .Polecam również wino .Oczywiście wszystko w umiarkowanej ilości.Pozdrawiam

"Nie pakuj tyle bo ci pękną motyle"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja tam pije kilka piw dziennnie i biore koks i zyje.uwazam ze dwa piwka na sen nikomu niezaszkodza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wódka zcina białko!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15619
Ja uważam że każdy ma swoje preferencje smakowe i przyzwyczajenia. Nie sądzę aby piwo mogło nam zaszkodzic ale też nie pomoze. Jezeli ktos mysli że piwem zastapi np. napój izotoniczny lub proteinowy to niech lepiej pozbędzie się złudzeń. Piwo to wyłacznie puste kalorie.

Moderator Odżywianie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Blok czekoladowy

Następny temat

la roche-posay

WHEY premium