SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

podciąganie ale jak ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1263

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 366 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4373
Plecy:

1. Martwy ciąg 4x 12/10/8/6
2. Wiosłowanie sztangą 4x 12/10/8/6
3. Wiosłowanie sztangielką 3x 12-10 powtórzeń
4. Podciąganie na drązku 4x max
5. Szrugsy 3x 12/10/8



To jest moj plan na plecy ale jakim sposobem mam sie podciagac ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2925
To zależy jaki masz cel. Mało napisałes troche. Pewnie robisz masówke to rób w szerokim nachwycie(poszerzysz wtedy plecy i troche zbudujesz). Opuszczaj sie 2x wolniej nic podnosisz. Jak bedziesz sie podciągał w węższym nachwycie to bardziej podkreslisz grubość mięśni niż szerokość.(tak mi sie wydaje specjalistą niejestem ktos sie moze jeszcze wypowie).
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 628 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15314
Odpowiedź jest za***.iście prosta!


JAK CHCESZ!!!

Najpierw szukaj i czytaj potem pytaj.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 926 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9702
podchwyt i szeroki nachwyt
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 366 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4373
no to podchwyt czy nachwyt ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 926 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9702
2 serie tego i tego
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1322 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15215
Jak tak robie jw i jest extra - polecam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 366 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4373
Raptor85 sog :) dzieki
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1576
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 926 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9702
"Raptor85 sog :) dzieki"
a gdzie ten sog
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

silny ale leszcz:/

Następny temat

Trening na siłę. Do sprawdzenia.

Shoty
Polecane artykuły