SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Gainer 1 a co póżniej ...?? i inne

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 193 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8547
Witam,
Kupiłem sobie Gainera 1 z Vitalmaxa i mam pytanie co wziąść w nastepnej kolejnosci po nim oraz jakie mogą być odstępy czasu pomiędzy odżywkami. Zapytam również o to czy jak ćwiczyłem pare miesięcy temu i miałem pare znacznych przerw to jak teraz ćwiczę już znowu z miesiąc czy mogę wliczyć tamten czas do stażu np. jeżeli będe chciał kupić kreatynę? Z góry dzięki!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 228 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9206
k3ho ma racje. Po cyklu gainerowym dobry będzie dietanabol

Zmieniony przez - Croohy w dniu 2007-02-08 16:49:46
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1406 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18410
oj cos mi się wydaje ze cie chłopaki pojadą... głupkawe te twoje pytania...pzdr

Jeśli w kulturystyce jest jakaś magia, to jest to magia walki ponad granicami.
To magia ryzykowania wszystkiego dla marzeń, których nie dostrzega nikt poza tobą.
NIE CHCE SOG-ów!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 520 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7243
Gratuluje nie ma jak to cykl z gainera

GgGgGg-Unit

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1406 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18410
sliwa podbij na gg do mnie... chciales cos wczesniej

Jeśli w kulturystyce jest jakaś magia, to jest to magia walki ponad granicami.
To magia ryzykowania wszystkiego dla marzeń, których nie dostrzega nikt poza tobą.
NIE CHCE SOG-ów!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1489 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30384
wiesz co to gainer czlowieku?

Kreatyne powinno sie brac po minimum 6-CIO MIESIECZNYCH PRZEMYSLANYCHTRENINGACH

Zapraszamy do dzialu odzywianie

NO PAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25938
zarcie to podstawa!! gajner jest tylko uzupelnieniem diety! pocwicz regularnie przynajmniej z 6m-cy, opracuj pozadna diete i dopiero wtedy mozesz pomyslec o kreatynie!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 193 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8547
pytania nie są bardzo głupkowate lecz jak dla ciebie może zbytnio zawiłe (proponuje przeczyteć od 3 do 5 razy text)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12319
Chłopie. zamiast kazać czytać 3-5 razy tekst
lepiej się zastanów chociaż 2 razy co piszesz.
nia ma cykli na gainerach-to dodatek do diety o której pewnie nie masz pojęcia.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17274
jeżeli cwiczyłeś 6 miesićy i 6 miesięcy nie ćwiczyłeś to 6-6=0 :) stażu brak w takim razie , co innego gdybyś ćwiczył np. 5 lat i 6 miesięczną przerwę miał.; co możesz wziąść...książkę do ręki :)

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48014
6 tygodni przerwa na odbudowe atp i receptorów insulinowych a potem znowu gainera 1


...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6321
gerem, pytania sa mega glupkowate, bo nie masz pojecia, co piszesz. gainer to uzupelnienie diety - czyli mozesz napisac "jem kurczaka, co potem?" to nie jest ODZYWKA JAK KREATYNA. i jeszcze pare innych glupot. ALE!!! - nie boj nic. mam na to rade...wyszukiwareczka.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dziwne XPAND

Następny temat

kreatyna czy dobrze myśle :)

electro
Polecane artykuły