Kupiłem sobie Gainera 1 z Vitalmaxa i mam pytanie co wziąść w nastepnej kolejnosci po nim oraz jakie mogą być odstępy czasu pomiędzy odżywkami. Zapytam również o to czy jak ćwiczyłem pare miesięcy temu i miałem pare znacznych przerw to jak teraz ćwiczę już znowu z miesiąc czy mogę wliczyć tamten czas do stażu np. jeżeli będe chciał kupić kreatynę? Z góry dzięki!!
...
Witam,
Kupiłem sobie Gainera 1 z Vitalmaxa i mam pytanie co wziąść w nastepnej kolejnosci po nim oraz jakie mogą być odstępy czasu pomiędzy odżywkami. Zapytam również o to czy jak ćwiczyłem pare miesięcy temu i miałem pare znacznych przerw to jak teraz ćwiczę już znowu z miesiąc czy mogę wliczyć tamten czas do stażu np. jeżeli będe chciał kupić kreatynę? Z góry dzięki!!
Kupiłem sobie Gainera 1 z Vitalmaxa i mam pytanie co wziąść w nastepnej kolejnosci po nim oraz jakie mogą być odstępy czasu pomiędzy odżywkami. Zapytam również o to czy jak ćwiczyłem pare miesięcy temu i miałem pare znacznych przerw to jak teraz ćwiczę już znowu z miesiąc czy mogę wliczyć tamten czas do stażu np. jeżeli będe chciał kupić kreatynę? Z góry dzięki!!
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
k3ho ma racje. Po cyklu gainerowym dobry będzie dietanabol
Zmieniony przez - Croohy w dniu 2007-02-08 16:49:46
Zmieniony przez - Croohy w dniu 2007-02-08 16:49:46
...
oj cos mi się wydaje ze cie chłopaki pojadą... głupkawe te twoje pytania...pzdr
Jeśli w kulturystyce jest jakaś magia, to jest to magia walki ponad granicami.
To magia ryzykowania wszystkiego dla marzeń, których nie dostrzega nikt poza tobą.
NIE CHCE SOG-ów!!!
...
sliwa podbij na gg do mnie... chciales cos wczesniej
Jeśli w kulturystyce jest jakaś magia, to jest to magia walki ponad granicami.
To magia ryzykowania wszystkiego dla marzeń, których nie dostrzega nikt poza tobą.
NIE CHCE SOG-ów!!!
...
wiesz co to gainer czlowieku?
Kreatyne powinno sie brac po minimum 6-CIO MIESIECZNYCH PRZEMYSLANYCHTRENINGACH
Zapraszamy do dzialu odzywianie
Kreatyne powinno sie brac po minimum 6-CIO MIESIECZNYCH PRZEMYSLANYCHTRENINGACH
Zapraszamy do dzialu odzywianie

NO PAIN NO GAIN 
...
zarcie to podstawa!! gajner jest tylko uzupelnieniem diety! pocwicz regularnie przynajmniej z 6m-cy, opracuj pozadna diete i dopiero wtedy mozesz pomyslec o kreatynie! 

...
pytania nie są bardzo głupkowate lecz jak dla ciebie może zbytnio zawiłe (proponuje przeczyteć od 3 do 5 razy text)
...
Chłopie. zamiast kazać czytać 3-5 razy tekst
lepiej się zastanów chociaż 2 razy co piszesz.
nia ma cykli na gainerach-to dodatek do diety o której pewnie nie masz pojęcia.
lepiej się zastanów chociaż 2 razy co piszesz.
nia ma cykli na gainerach-to dodatek do diety o której pewnie nie masz pojęcia.
...
jeżeli cwiczyłeś 6 miesićy i 6 miesięcy nie ćwiczyłeś to 6-6=0 :) stażu brak w takim razie
, co innego gdybyś ćwiczył np. 5 lat i 6 miesięczną przerwę miał.; co możesz wziąść...książkę do ręki :)
, co innego gdybyś ćwiczył np. 5 lat i 6 miesięczną przerwę miał.; co możesz wziąść...książkę do ręki :)Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.
...
gerem, pytania sa mega glupkowate, bo nie masz pojecia, co piszesz. gainer to uzupelnienie diety - czyli mozesz napisac "jem kurczaka, co potem?" to nie jest ODZYWKA JAK KREATYNA. i jeszcze pare innych glupot. ALE!!! - nie boj nic. mam na to rade...wyszukiwareczka.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz