SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer 737 co z nim w końcu??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9049

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49
Jestem początkującym w dziedzinie gainerów kupiłem ostatnio gainer 737 i dopiero potem (niestety) przyczytałem na forum niezbyt pochlebne opinie na jego temat co do składu ale nikt nie wypowiedział się "po" tym gainerze!! Czy były jakieś przyrosty? Bo nie wiem co teraz z nim zrobić przecież nie wyrzucę! Co to oznacza że ma słabe jakościowo węglowodany i białko to znaczy że nie będzie po nim przyrostu masy czy poprostu słabsze? Bo jesli chodzi o smak i rozpuszczalność to nie jest źle, zaburzeń w układzie poikarmowym też nie ma!!! Kto wie niech się odezwie... Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
czy są po tym przyroście masy ?

a co ty chcesz po gainerze

jak już kupiłeś to nie wyrzucaj tylko staraj się go wykorzystać w celu uzupełnienia diety

nie jest to gainer najlepszej jakosci, bo w swoim składzie ma białka pszeniczne --> słabo przyswajalne

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4672 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31505
No i ty chcesz sie odzywiac samym gainerem i miec przyrosty? Pierwsze co to dieta, a gainerem ja tylko uzupelniac!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2083 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39361
..737 to nie zadna rewelacja ale skoro kupiles no to pij go ale nie zamiast diety tylko j/w w celu uzupelnienia,
i przyrostow nie spodziewaj sie bo nie jest to zadanie gainera,
DIETA przedewszystkim
pzdr

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
737 ogólnie lipa. Chociaż jak ktos jest wybitnym hargainerem jeszcze ujdzie.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 572 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18302
Kiedys go kupilem zeby sprobowac.
I powiem tak:
Smak nienajgorszy. Z wodą niedobre, z mlekiem jakos ujdzie.
Rozpuszczalnosc badziewna trzeba dlugo mieszac a i tak zostają grudki
Efekt nie zauwazylem wcale, moze 1kg.

Życie jest różne kwadratowe i podłużne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 794 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27328
a jak mogłeś zauważyć efekty po gainerze...Dżizaz....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
efekty po gainerze

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23447
I tak właśnie powstają kryteria odżywek. Po gainerze nic nie poszło to do dupy... po białku nic nie poszło a przecież wszyscy chwalą - no to się g**** wszyscy znają jak nie poszło...

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Własnie a co miało pójsć po gainerze? Bez diety i dobrego trenigu suple mozna sobie darowac.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49
No to już widzę że się srogo zawiodę na tym gainerze tak jak i pewnie bym się zawiodł na każdym innym spodziewając się po nim przyrostu masy:(
Moje założenie było takie że diety są tylko dla prawdziwych kulturystów trenujących na poważnie ten sport a ja który chcę przytyć 5-6kg to i mogę bez diety ćwiczyć z gainerem od czasu do czasu... Widzę że się pomyliłem ale od tego jest forum żeby się uczyć na błedach swoich i innych więc bez zbytniej krytyki proszę!
Ile Was kosztuje miesięcznie taka dieta na przyrost masy???
A i jeszcze jedno czy bieganie może negatywnie wpłynąc na przyrosty bo wiadomo że jest to spory wydatek energetyczny?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co użyc ?

Następny temat

CREATINE MEGA CAPS

WHEY premium