SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gain Bolic 6000 i co później?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 894

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1456
Tak jak w temacie, zaczynam od Gain Bolica 6000 bo tak mi doradzono w skelepie. Nie mam jednak zielonego pojęcia ile kilo Gain Bolica zjeść i na co potem się przeżucić. Znajomy doradzał mi Mass XXL z kreatyną i carbo. Proszę o rady, co, jak i ile. Z góry dzięki.

PS. Mam 189 cm wzrostu i ważę 73 kg.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1817 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15896
Ach ci sprzedawcy tak wspaniale doradzaja mlodym kulturystom
Ułóż diete w dziale odżywianie a gain bolica używaj jako jej uzupełnienia.
Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
dlugo droga przed toba
najpierw musisz sobie uswiadomic ze wiele musisz sie nauczyc
najpierw udaj sie do dzialu odzywianie,przeczytaj posty podwieszone, tam pomoga ci ulozyc diete
pozniej odwiedz ten dzial do ew. uzupelnienia brakow w szamie przy pomocy bialka czy gainera
zalezy od potrzeb
udaj sie rowniez do treningu dla pozcatkujacych
tam rowniez poczytaj posty podwieszone i uloz trening i daj do sprawdzenia
suple to 5-10% sukcesu
zbuduj podstawy
zalej fundamenty(dobry trening), zbuduj sicany(odzywianie) a na koncu zbuduj dach(suplementy)
inaczej domu nie zbudujesz tak jak dobrej sylwetki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
borysmk nie rozumiem czemu pijesz do sprzedawcow.
ktos ocenił go jako osobe z szybkim metabolizmem do ktorej grupy jest kierowany wlasnie gain bolic i nie musi przeliczac kcal by sie nim suplementowac i notowac efekty. wystarczy obserwacja i wyciaganie wniosków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1817 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15896
Może przesadziłem sry...
Ale niektórzy sprzdawcy zrobią wszystko żeby sprzedać komuś "nowemu" towar który nie schodzi. Napisałem tak bo sam mam uraz do pewnej pani która wcisnęła mi TSE na mase na początku mojej przygody z siłowniąhttps://bundles.sfd.pl/../../buziaki/35.gif[/img]tedy nie wiedziałem, że istnieje sfdtedy nie wiedziałem, że istnieje sfdtedy nie wiedziałem, że istnieje sfd[img]../../buziaki/7.gif" alt="" />)
Na szczęście ta pani już nie pracuje:D

P.S.-sam mam zamiar otworzyć pożądny sklep z suplami w mieście ale jeszcze długaaa droga
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! AminoMAX 6800 & Creatine 1000 z Olimpa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Następny temat

Dibencozide+Co Powiecie Otym

WHEY premium