SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

problem z białeczkiem :/

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1711

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 291 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5363
nie wiem czy dobrze robie ale pare miesiecy temmu kupilem 3,6 kg bialka z ostrowi i piłem je 2 razy dziennie, dieta ogolna byla tzn jadlem duzo makaronu ryzu itp nie licze wszystkiego co do kalori ale "na oko". jak skonczylem te 3,6 kg mialem 3 tygodnie przerwy i zakupilem 1,8 i znowu wcinam 2 razy dziennie, mam zamiar je skonczyc odczekac znowu ze 2-3 tygodnie i znowu 1,8 kg. Nie scharatam sobie żołądka albo jakiegos innego narzadu przez takie dlugie zazywanie tej odzywki??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1078 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14535
Uważam ze jak jesteś zdrowy to nie ma zadnego problemu, zwłaszcza jeśli to tylko białko.

Pozdrawiam MIC

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 520 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7243
Nie

GgGgGg-Unit

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 291 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5363
taaa narazie tylko białko ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 348 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8985
Nie martw sie nic sie nie stanie mozesz brac spokojnie . A co do ostrowi to tez ja biore i moim zdaniem naprawde dobre bialko:)

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 323 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2157
Najwyzej jak wezmiesz za duzo bialka w dany dzien bedziesz mial gazy

Remember The Name

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 348 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8985
e tam gazy to luz . Najwyzej to posiedzi troche czasu w WC:P
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 638 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6575
tak bedziesz spozywal za duzo bialka dziennie to mozesz "zakwasic" organizm... ale jak twoje dziennie spozycie jest w normie to luzik
...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
bez sensu takie branie bialka , co to ma byc cykliczne stosowanie bialka ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 932 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21109
Jak jestes ekto i bedziesz mial za duzo bialka to tez niedobrze.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2396
duża ilosc białka obciąża nerki. poza tym odzywka tojakby nie bylo zawsze jest przetworzona posatc a nie naturalne pozywienie wiec nalezy sie spodziewc ze zawiera wieej chemii, konserwanty itp. Z drugiej jednak strony można polemizować nad "natualnoscią" piersi kurzych pasionych hormonami i innymi sztucznosciami.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy!!

Następny temat

Może tak być ??

electro
Polecane artykuły