Szacuny
0
Napisanych postów
84
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
4361
cwicze brzuch programem abs jest jeden problem ponizej pempka mam wiecej tluszczu niz na inncy czesciach brzucha gorna czesc widac ladnie zarysowane miesnie a na dole jest fat prosze o jakis zestaw cwiczen na pozbycie sie tego tluszczu
Szacuny
2
Napisanych postów
97
Wiek
48 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
1800
tak,zgadzam sie,w pierwszym rzedzie dieta i ze nie powinno sie skupiac na jednej czesci,bo nieladnie i malo estetycznie to pozniej moze wygladac:). podrzucam to cwiczenie ,poniewaz mi fajnie - dodatkowo zrobilo na ta czesc:)<dodaje ,(ze DODATKOWO)>nie powodujac"pecherza",bo duzo fatu nie mialam. moze komus posluzy.
pozdrawiam.
Szacuny
2
Napisanych postów
97
Wiek
48 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
1800
Witam. Na problem z podbrzuszem calkiem dobre sa "nozyce" pionowe i poziome.Najlepiej cwiczyc naprzemiennie seriami, z czasem zwiekszajac liczbe powtorzen. Cwiczenie wykonywane konsekwentnie daje niezle efekty.Polecam.
Pozdrawiam.
Szacuny
2
Napisanych postów
97
Wiek
48 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
1800
Nie chodzi mi o mocne rozwijanie miesni za pomoca nozyc, ale o fakt,ze pomagaja w zbijaniu tluszczu z podbrzusza - nie o samym brzuchu mowie.Z tego co przeczytalam to chodzilo o dolna czesc, ponizej pepka, czyli podbrzusze. Wlasciwie to i tak wybierzesz to cwiczenie, ktorego efektywnosc w Twoim wypadku bedzie najwieksza. Warto sprobowac wszytskiego, by wybrac to najlepsze:)
Pozdrawiam.