SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

doł brzucha?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2840

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4361
cwicze brzuch programem abs jest jeden problem ponizej pempka mam wiecej tluszczu niz na inncy czesciach brzucha gorna czesc widac ladnie zarysowane miesnie a na dole jest fat prosze o jakis zestaw cwiczen na pozbycie sie tego tluszczu

"co mnie nie zabije to mnie wmocni"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1800
tak,zgadzam sie,w pierwszym rzedzie dieta i ze nie powinno sie skupiac na jednej czesci,bo nieladnie i malo estetycznie to pozniej moze wygladac:). podrzucam to cwiczenie ,poniewaz mi fajnie - dodatkowo zrobilo na ta czesc:)<dodaje ,(ze DODATKOWO)>nie powodujac"pecherza",bo duzo fatu nie mialam. moze komus posluzy.
pozdrawiam.

" Bądź sobą, dokonaj niemożliwego ".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31063
dieta+unoszenie kolan w zwisie, w leżeniu na plecach unoszenie nóg do pionu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4361
ile seri ile razy w tygodniu? morze byc pomiedzy dniami w ktore robie abs?

"co mnie nie zabije to mnie wmocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1222
roba abs 2 tam jest duzo cw angazujacych dolne miesnie brzucha albo sam wykabinuj jakis program
i oczywiscie dieta + aeroby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Lepiej skoncz ABS a potem bedziesz myslal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 714 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16545
tłuszczu nie wypalisz miejsowo,a jeżeli zaczniesz ćwiczyć dolną część jeszcze więcej,to bedzie jeszcze bardziej wypchnięta imo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1800
Witam. Na problem z podbrzuszem calkiem dobre sa "nozyce" pionowe i poziome.Najlepiej cwiczyc naprzemiennie seriami, z czasem zwiekszajac liczbe powtorzen. Cwiczenie wykonywane konsekwentnie daje niezle efekty.Polecam.
Pozdrawiam.

" Bądź sobą, dokonaj niemożliwego ".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ja uwielbiam unoszenie nog na drazku, jak sie dobrze robie efekty zajefajne :) ladnie zakwasy czuc na nastepny dzien (np po 2 seriach tylko)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 714 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16545
ale przy nożycach mięśnie brzycha są ćwiczone izometrycznie chyba,moim zdaniem mniej efektywnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16577
jeżeli masz troszkę fatu na brzuchu to jak rozwiniesz za mocno dolne partie to będziesz wygladał jakbyś miał pełen pęcherz

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1800
Nie chodzi mi o mocne rozwijanie miesni za pomoca nozyc, ale o fakt,ze pomagaja w zbijaniu tluszczu z podbrzusza - nie o samym brzuchu mowie.Z tego co przeczytalam to chodzilo o dolna czesc, ponizej pepka, czyli podbrzusze. Wlasciwie to i tak wybierzesz to cwiczenie, ktorego efektywnosc w Twoim wypadku bedzie najwieksza. Warto sprobowac wszytskiego, by wybrac to najlepsze:)
Pozdrawiam.

" Bądź sobą, dokonaj niemożliwego ".

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gryf + odwazniki?

Następny temat

Poruszyć bicepsy!

WHEY premium