SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

TEST - FITMAX (masa) by niwix pods.str.30/31

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41556

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86041
Kamiru , dzięki , udało mi się wcześniej ok 2,5 kg do przodu zrobić foty w pop. teście

Skunksiarz niektórzy dają 3 wyciskania ... musze zmobilizowac góre ( skos ) i środek ( sztangielki ) klatki , narazie idzie ok. więc tego się będe trzymał

często proponuje się2 rodzaje wyciskań i dla mnei to jest ok

co do pleców , sztanga - cięzkie ćwiczenie na plecy w pełni rozwijające ich mase ( szerokość w tym wypadku troche grubośc -> rodzaj chwytu ) , sztangielka , bo to jedyne ćwiczenie w którym można osobno przettrenowac obydwa mięsnie grzbietu , a takze stosuje tam 2 chwyty na środek pleców , i ich zewnętrzną strone. troche mi się plecy ostatnio poprawiły i wydaje mi się że to dobry pomysł , a podciaganie bym dał tylko kiepsko mi idzie, jak się naucze kontrolowac plecy w innych ćwiczeniach i zrobie w nich troche siły , to w nastepnym cyklu będzie podciąganie

fidelloz niestety lipo całkowicie nie zeszło , ale teraz jest już tylko delikatne , mam nadzieje że po redukcj iw tyym sezonie sięgo pozbędę

Tomotq masz 2 ćwiczenia na bic -> 10 serii , ja mam 3 ćwiczenia i też 10 serii , gdzie tu kombinacja oprócz superserii , o któej wspomniałem wyżej ?

a co do nóg , lubie ciężkie treningi tej partii , ale w następnym cyklu mam w planach , ograniczenie objętości ( ćwiczeń) na korzyść objętości w seriach , czyli podst ćw 5-6 serii + 1 izolowane
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59541
raz, dwa, trzy... Greku patrzy

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 84035
Właśnie ss są dla 'udziwnieniem', oraz triset i niektóre ćw.

Mam inny obraz budowania masy stąd moje pytanie czemu akurat taki trening.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86041
bo wszystkiego tzreba w życiu spróbować oraz z obserwacji , ale , idąc z pierwszym zdaniem ,najprostszego treningu także spróbuje , razem z podciąganiem.


będe robił jeszcze 1 mase
...
Napisał(a)
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 84647
Jaka gruba dupa?!
Jest naprawdę si. Nie spodziewałem się, że będzie aż tak dobrze.

Trening, jak zawsze, przeładowany jak tylko można, ale skoro działa, to czemu nie.
Zapowiada się bardzo konkretnie.
Będę codziennie, oczywiście.

Jak coś, to GG.
Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86041
=*

troche sie podpasłem jednak mam straszne paranoje na tym punkcie więc jest jak jest ,

aha

planowany wzrost wagi 0,5 - 1 kg , jak będzie więcej , bez balastu , to nie bede płakał , siła... licze na delikatną progresje , wytrzymałość ? jak zostanie jaka jest będzie si
...
Napisał(a)
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 84647
Bro mi to mówisz?
Wiesz jak ze mną jest...

Rośnij wielki.
Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86041
Ty w przeciwieństwie do mnie ( patrz foto )

nie masz podstaw do posiadania takowych paranoi bro !


spadam przed TV , oglądać życie Carlita twaróg 111 gr + 10 gr lnianego na noc obrócone
...
Napisał(a)
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 84647
Aaa..




dobra,
ch**,
nie gadam nic, bo to rzeczywiście pewnie sporo osób w****ia.

BTW te 111g twarogu mnie zmiażdżyło.
Dobranoc!
Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86041
wiem


za dużo o 11 gr



lece już , widze że Ty też :*
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nitro + mono

Następny temat

Czy się opłaca ?

electro
Polecane artykuły