SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jaki suplement czy odzywka na zakwasy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9416

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 556
Witam! Chcialbym sie dowiedziec czy sa jakies odzywki albo suplementy na zakwasy. Nie moge juz zniesc tego bolu na drugi dzien po treningu. Jesli istnieje takie cos to napiszcie jak sie nazywa, ile kosztuje i czy wogole pomaga. Z góry dziekuje za pomoc!!!
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3606
jeśli chodzi o regeneracje to "Multipower Night Regeneration" jest bardzo dobre choć dosyć drogie .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 724 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8440
A ja powiem wam szczerze ze namnie zma apteczne dobrze działa , zanim zacząłem brać miałem po każdym cieższym treningu kwasiki , biore zma i wstaje jak nowo narodzony :D
1

Dajcie coś wygrać

...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
zma
zma apteczne (np.filomag b6 + zincas forte)
bcaa
dużo snu!

poszukaj również w wyszukiwarce np. pod hasłem 'regeneracja' lub 'zakwasy'
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 511 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8504
zakwasy sa fajne ;D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 264 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8349
najgorsze sa na nogach jak sie mieszka w bloku
1

It hasn been said that something as small as the flutter of a butterlfy's wing can ultimately cause a typhoon halfway around the world.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 368 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20213
Jak mozna nie lubic kwasow Jezli na nastepny dzien nie mam zakwasow,to znaczy ze cos sie obijalem chyba
A cd tematu-z biegiem czasu wzrosnie wytrzymalosc miesni-i zmniejsza sie tez bole. Czesc stackow kreatynowych ma w swoim skladzie substancje buforujace kwas mlekowy, wiec moze cos z takich rzeczy
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

horse power czy xpand czy cp??

Następny temat

Massive Gainer 3000

Shoty
Polecane artykuły