SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki suplement na redukcję

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3568

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 275
Jaki brać suplement na redukcję tłuszczu chce się pozbyc około 10 kg tłuszczu w szybkim czasie, a nie stracić masy mięsniowej. Poczytałem chyba wszystko i zrobił mi się mętlik hahaha. Dieta jest cały czas, ćwiczę dobre pare lat, białko biore około 2 gram/kg. Zalega mi tłuszcz w okolicy pasa. Obecnie ćwiczę 4 razy w tygodniu i biore L-lucyne esencjal, białko 90 (CFM) no i kończę cykl kreatynowy (jabłczan).
niedługo zamierzam włączyć do treningu aeroby 3 razy w tygodniu w dni nietreningowe.
Waga 100 kg
Wzrost 186
Biceps 45
Klatka 117
no i mój hmmm tragiczny pas 89 cm (mogło by spaść z 10 cm)
reszta w normie

proszę o konkrety - DZIĘKI
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1350 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16650
dieta z ujemnym bilansem kalorycznym, zwiekszona podaż bialka do tego Zestaw aminokwasów,jakiś termal jeśli nigdy wcześniej nie brałeś żadnych ,,burnerów'' to szkoda tak odrazu na głęboga wode sie pchać i walić niewiadomo co , Termo Speed albo termo speed Extrem i to co wyżej i napewno bedą efekty, a i jeszcze jakieś areoby by sie przydały a jeśli lubisz biegać to 30min 2-3 razy w tygodni to dobra sprawa, przy okazji że spalasz kalorie to pod wplywem biegu rozbijasz tkankę tłuszczową na cycach i brzuchu(reklamują w tv takie pasy co trzesa sadłemi i wytapiają) tu masz to samo a przy okazji kalorje sie spalają i kaloryfer sie kroi powoli, bieganie najlepssza sprawa na redukcje , oczywiście tempo 60%VHRmax

każdy jest panem własnego losu i tylko przed sobą będzie za siebie odpowiedzialny .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 275
dzięki za radę - kurde cos podobnego stosowałem już 2 lata temu i przy areobowej 6 wejdera plus bieganie 3 razy w tygodniu i normalny trening 3 razy w tygodniu, dieta z ujemnym bilansem kalori a białko na maksa brałem wtedy termo speeda i straciłem kupę miesni i siły. W 1,5 miecha schudłem 16 kilogramów z czego częśc to mięsnie i strasznie zasłabłem. A teraz chciałem tego uniknąć tylko nie mam pomysłu co wziąć na osłonę mięśni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
aminokwasy BCAA, glutamine!!! najlepiej z olimpa!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 275
myślisz że wystarczy... hmmm ile tej glutaminy standardowo czy walić ponad normę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14622
szybkie odchudzanie jest niebezpieczne. Podejrzewam że to właśnie przez takie tempo redukcji poszly i miesnie.

tymrazem ta redukcje bardziej rozcaągnij w czasie i spróbuj zrzucać 1kg na tydzień.

Dożuć antykatabolik np BCAA do tego spalacz, kawa przed treningiem. Ewentualnie możesz walnąć jeszcze tussi. I oczywiscie dieta redukcyjna.

Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14622
szybkie odchudzanie jest niebezpieczne. Podejrzewam że to właśnie przez takie tempo redukcji poszly i miesnie.

tymrazem ta redukcje bardziej rozcaągnij w czasie i spróbuj zrzucać 1kg na tydzień.

Dożuć antykatabolik np BCAA do tego spalacz, kawa przed treningiem. Ewentualnie możesz walnąć jeszcze tussi. Duuuużo aerobów. I oczywiscie dieta redukcyjna.

Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 275
Spoko dzięki chłopaki za rade - zabieram się za planowanie diety i treningów i czas na zakupy pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co na drugi cykl ?

Następny temat

redukcjia tłuszczu(rześba)

WHEY premium