SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

zestawienie suplementow na zime - do oceny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3134

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2925 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 17203
Na listopad/październik planuje nastepujace polaczenie suplementow:
TT Kaizena + ZMA PM Kaizena + kreatyna Multipower
Jako uzupelnienie aminki Fitmax 3000, HCA+chitosan (Hi-tech)

TT zamierzam zaczac brac na poczatku i kontynuowac przez 8 tyg. 3*1kaps/dzien rozlozone na caly dzien, do posilkow.

Po 2 tygodniach dolacze ZMA, 4kaps/dzien 30min przed snem, bede kontynuowal przez 4 tyg.

Rownoczesnie z ZMA zapodam kreatyne przez 6 tygodni, do tego glukoza, zapewne z soku (chyba moze byc pomaranczowy?). Zastanawiam sie, czy po fazie nasycenia brac 5g po treningu, czy rozlozyc na 2*na dzien (3g+3g). I wtedy lepiej bedzie brac z rana i po treningu, czy przed i po treningu (trening 19.00-21.30). Jak radzicie? A moze zastapic glukoze ryboza (podobno ta Olimpa jest OK)?

Czyli cykl kreatynowy skoncze rowno z TT i w 2 tyg po skonczeniu ZMA.

Do tego zeby sie za bardzo nie otluscic, przed duzymi posilkami HCA+chitosam.

Aminki 3*6dziennie: z rana, przed i po treningu.
Standardowa suplementacja witaminami (C, B complex, A+E) i mineralami (wapn, magnez)

Oczywiscie dietka masowa, 6g ww/kg, 2.5g b/kg.
Trening na mase

Teraz koncze cykl rzezby, w pazdzierniku potrenuje wytrzymalosciowo, "na suchara" (tylko aminki).

Co o tym myslicie? Cos dodac? czegos za duzo? co zmienic, zeby dobrze wykorzystac synergie wszystkich suplementow?
Dzieki z gory za pomoc, sogi czekaja niecierpliwie

no pain, no gain

były moderator działu ODŻYWIANIE

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3338 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 15112
Jeżeli robisz masę, to po co Ci HCA i chitosan - tą preparaty na rzeźbę, więc mija się to z celem, albo to, albo to. Jak masa to zrezygnuj z tego. Pozostały zestaw nie powiem, jest mocny, efetky powinny być.

Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2925 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 17203
Dzieki falcone. Sog.
HCA+chitosan chcialem dodac, zeby z tej masy to jak najmniej w sadlo poszlo. Ale prawdopodobnie z tego zrezygnuje.
Szczegolnie interesuje mnie, czy dobrze rozplanowalem polaczenie TT+ZMA.
No i z kreatyna waham sie, czy rano + po treningu (3g+3g), czy po prostu 5g po treningu. I chyba jednak zdecyduje sie na ryboze, co sadzicie o Olimpie? Generalnie mam zle zdanie o tej firmie, ale podobno ten akurat produkt im wyszedl.


no pain, no gain

były moderator działu ODŻYWIANIE

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 18809
Macff .. ryboze polecam z KAIZENA ... wychodzi podobnie cenowo, ale jakość pewniejsza ...

Doradca - Suplementacja
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 11477 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 94174
A skąd wiadomo że akurat ten produkt im wyszedł, skoro jest on w sprzedaży od kilku dni i w zasadzie jeszcze nikt go nie brał?
Być może rzeczywiście ryboza jest dobra, także ta z Olimpa, ale na razie jest to nowość. Myślę że o pierwszych rezultatach będziemy mogli usłyszeć za ok. miesiąc.


SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Zaraz ja brałem riboforce EAS - efekty były czy takie niesamowite to nie wiem, ale były

lucek
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 28873
mysle ze chitosan + ZMA to byloby zle rozwiazanie. Gdzies w zachodniej prasie czytalem ze sie kanibalizuja. Glowy sobie za to nie dam uciac.

Grzegorz.
Wasz unizony moderator Sztuk Walk i Gier Komputerowych.
...
Napisał(a)
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 80672
Ja na luty-maj planuję coś takiego: (kupiłem za Waszymi poradami)
Luty-marzec:
a) Creamass 1500g + 200g kreatyny Multipower (zmieszane-na czczo i po tr.)
b) Mass20 Scitec ponad 4kg (tylko po treningu)
c) glutamina Prolab 400g (5g tylko po treningu)
kwiecień-maj:
a) HMB Ultimate 3x120 caps. (3x1,5g-po posiłku)
b) AAPQ (6g po tr.)
c) VitaLife4600 (4x2g 30min. przed posiłkiem)
Ovopol 5kg będę pił przez cały okres przed snem i czasem dosypka do Mass'a. Oprócz tego jako taka dieta .
To moja pierwsza poważniejsza suplementacja - czekam na Wasze sugestie i porady (moja waga-80kg, w miarę "czyste" mięśnie, nie licząc delikatnej warstwy ochronnej na brzusiu ). Większość z tego już zakupiłem. Zastanawiam się jeszcze nad serwatką Trec od kwietnia (z ovopolem). Doradźcie coś i poprawcie Panowie.

BOOGIE WOOGIE
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3338 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 15112
Boogie, może być ale glutaminy po treningu bierz nie 5g, ale 10g, a później nawet około 15g.

Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 80672
Falcone - chciałbym, niestety względy finansowe (nigdy nie brałem gluty - myślisz, że 5g to zdecydowanie za mało?, to się w takim razie zdecyduję z cięzkim sercem na 10 ) A HMB po prostu nie wyrobię więcej (bo chcę brać chociaż 2 miesiące).

BOOGIE WOOGIE

Zmieniony przez - boogie w dniu 2002-09-27 08:26:44
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3338 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 15112
Boogie, znam ten ból . Glutaminy powinno się brać dziennie około 20g, a niektóre źródła podają, że nawet 40g. Jednak te 20g w podzielonych dawkach, a największa po treningu.

Doradca w dziale suplementacja
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odżywki ULTIMATE NUTRITION

Następny temat

Chłopaki! Pomóżcie!!!

electro
Polecane artykuły