SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zestaw suplementów na masę do oceny.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1111

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 78 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4066
Hej !

Na pewnej stronie spotkałem się z takim zestawem na "masę".
Co sądzicie o tych środkach?

Booster testosteronu: Hi-Tech Bulasterone
Inhibitor aromatazy: Centurion Labz E-Liminate
Pre-workout: Centurion Labz Rage
Inhibitor Kortyzolu: Brawn Corti-Lean
Stak Kreatynowy: Locked Down

Całość ponad 500 zł wychodzi a za niedługo schodzę z redukcji i myślę nad jakimś wsparciem. Zastanawia mnie czy warto.
Zawsze byłem sceptycznie nastawiony do różnych "boosterów" tego i tamtego, napiszcie co sądzicie o tym zestawieniu.


Pozdrawiam ! :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
parzac na sam zestaw bardziej nadaje sie on na ostatni szlif redukcji walsnie nic na mase

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
pre i kreatyna jak najbardziej na masę sie nadają.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 660 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9299
Polecam zestaw : kreatyna, beta alanina, arginina, różaniec górski.
Do tego przed treningiem mocna kawka albo kofeina.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 78 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4066
Dzięki panowie za odpowiedź, natomiast o kreatynie witaminach i o PW wiem raczej wystarczająco. Bardziej chodziło mi o te Boostery, jest to dla mnie nowość, nigdy się w to nie wgłębiałem i zależy mi na opinii czy warto się w to pakować. Trochę kasy to kosztuje, i się zastanawiam czy warto. Czy może już lepiej wejść w jakieś sarmy ph czy może wbić troszkę w siebię ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
Jeżeli mówimy o efekcie stricte masowym. To w mojej opinii nie warto.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w suplementacji

Następny temat

Suplementy do redukcji

WHEY premium