SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

ile powinienem brać na klate

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19548

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ile powinienem brać na klate mająć 175cm i 54 kg niedawno zaczełem chodzic z kolegą na siłke (od tygodnia) i dopiero biore 43kg tyle co na początku a moj kolega chodzi o 2 dni krócej i brał na początku 43 a teraz 50kg ale wtedy był zdeka zmnęczony.Prosze jesli możecie przesłać jakieś wiadomości na temat jak szybko poprawić swoj wynik w braniu na klate

Szyluk
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 104474
cwicz

BRUTUS
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 37791
słabo mi się robi jak czytam takie posty

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling
Instruktor JUDO

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 104474
Ja po zestawie takich postów rzucam na kilka dni SFD aby się zregenerować ,szczególnie po czytaniu postów w suplementacji(czuje że nadchodzi ten moment).

BRUTUS
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1199 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 10867
No ja tez mam wymioty , wiesz co drogi kolego powiem Ci jedno choc nie chce Cie zniechecac do cwiczen , chyba jeszcze do tego nie dorosles ani fizycznie ani psychicznie , czym Ty sie przejmujesz wiesz co to sa 2 dni treningu , wiec zanim cos napiszesz to sie zastanow.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 5468 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 30199
hehe...a mi wcale nie jest niedobrze...

"Kogut tylko na własnym gnojowisku dużo może".
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 17217 Wiek 47 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 86319
Wyciskanie na lawce nie jest ani wyznacznikiem sily ani zaawansowania treningowego.
To ze kolega wyciska wiecej nie oznacza ze jestes opozniony. Poprostu cwicz i zwracaj uwage na technike z jaka wykonujesz cwiczenia. Trenuj wszystkie partie miesniowe a zaowocuje to harmonijnie rowinieta sylwetka.
Zapraszam do lektury atlasu cwiczen i ulozenie sobie na jego podstawie swojego planu ktory mozemy na Twoje zyczenie zweryfikowac.
Pamietaj do tego sportu trzeba miec predyspozycje i tak zejt prawda ze mozesz ich nie miec, lub poprostu dtylko do tewgo cwiczenia.

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 601 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 7504
Przwaznie zwykli ludziska pakujacy na silowni
(pomijam tych lepszych typu 666)
na maxa podnosza okolo 20-35 kg wiecej niz w serii

"Zmartwienie rodzi się z czasu, który upływa, a nie wydaje owocu."

Pomyśl zanim wydrukujesz..

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 550 Wiek 49 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 10920
Wiecie co? A ja się cieszę, że tego postu nie zobaczyłem w dziale DOPING z dopiskiem "dlatego, że biorę 7 kg mniej niż kolega myślę o cyklu 5 omek i do tego 100 metki którą będę szamał jak cukierki"

"Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagi fhtagn."

"Ha! Mam młot Thora! - Czy teraz będę mógł rozmawiać z rybami?"
**********
[http://romb.org.pl] 

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 7435 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 26133
Macciej i Thiell po sogu dalem.
Tak to jest powazne pytanie...

e^(j*pi)+1=0; e~2,72; pi~3,14; j*j=-1

"POZWOL MI ZWYCIEZYC, A JESLI NIE ZDOLAM, POZWOL MI BYC DZIELNYM W MEJ WALCE"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1565 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 27417
thiellu...witam nareszcie się ujawniłeś na tym forum. A ile ty bierzesz na klate?(pytam tak z ciekawości)??

"Użyj moczu, Luke"
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oto moje wymiary

Następny temat

Weider - trening

Shoty
Polecane artykuły